خانه / هیچکدام / هررا: به خاطر محافظ پاهایم در رختکن به من میخندند!

هررا: به خاطر محافظ پاهایم در رختکن به من میخندند!

آندر هررا هافبک آماده ی این روز های شیاطین سرخ از دلیل خنده ی هم تیمی هایش به او میگوید.

یونایتد فنز- اندر هررا خود را به یک بازیکن کلیدی در خط میانی منچستریونایتد تبدیل کرده است. انرژی و تلاشی که میکند او را به یکی از سه بازیکن مورد علاقه ی مورینیو در خط هافبک تیم به همراه مایکل کریک و پل پوگبا تبدیل کرده است. ولی فقط عوامل بالا باعث نشده اند که این بازیکن اسپانیایی یکی از بازیکنان تثبیت شده در الدترافورد باشد. او چندین باور نه چندان منطقی دارد که ادعا میکند به او الهام میبخشند. او به وبسایت باشگاه گفته است که چرا شماره ی ۲۱ را بر تن میکند و یا چرا همان محافظ پاهای دوران بچگی اش را استفاده میکند.

من با محافظ پاهایم خاطرات خوبی دارم. من این محافظ هارا از زمانی که هشت یا نه سالم بود داشته ام.
همه در رختکن به خاطر آنها به من میخندد ولی من به آنها باور دارم. من دوست دارم تا زمانی که آنها از بین نرفته اند از آنها استفاده کنم.

ander-herrera_204d2ba

هررا چندین سال است که شماره ی ۲۱ را بر تن میکند.

من شماره ی ۸ را دوست داشتم ولی هنگامی که به اتلتیک بیلبائو رفتم شماره ی ۸ را کس دیگری بر تن میکرد. پس من مجبور بودم که بین ۲۳ و یا ۲۱ انتخاب کنم. من شماره ی ۲۱ را انتخاب کردم و دوران خیلی خوبی با آن در بیلبائو داشتم پس همان شماره را در منچستریونایتد نیز انتخاب کردم و در حال حاضر نیز شرایط خوبی را در منچستریونایتد دارم و این شماره را نگه خواهم داشت.

من با استوک های این شرایط را ندارم. تنها چیزی که هست این است که من نمیتوانم استوک هایی را که برای اولین بار میپوشم در بازی استفاده کنم و باید حداقل یک هفته قبل از اینکه با آنها به میدان بروم باید آنها را امتحان کنم. و حداقل ۳ جلسه به آنها تمرین کنم تا به آنها عادت کنم.
من هرگز با استوک های جدید پا به یک بازی نخواهم گذاشت چرا که هرگز نمیتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

او و کریک این فصل تاثیر غیرقابل انکاری بر عملکرد تیم داشته اند و حالا منچستریونایتد ۱۱ بازی متوالی است که شکست نخورده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *