خانه / هیچکدام / هررا از بازنشستگی در پیراهن سرخ یونایتد می گوید

هررا از بازنشستگی در پیراهن سرخ یونایتد می گوید

ستاره بی بدیل شیاطین سرخ در این فصل، از حساسیت و سختی بازی در پر افتخار ترین تیم انگلیس سخن گفت.

 

یوتایتد فنز- بدون شک، آندر هررا فصل بسیار درخشانی را در منچستریونایتد پشت سر گذاشت و اگر بگوییم این فصل، تا این برهه از دوران حرفه ای این بازیکن، بهترین فصل او بوده، گزاف نگفته ایم. وی آنقدر درخشان ظاهر شد که در مراسم پایان فصل باشگاه، به عنوان بهترین بازیکن این فصل شیاطین سرخ انتخاب شد.

کیفیت با ثبات هررا و عملکرد بی نقص این بازیکن در ترکیب یونایتد، باعث شد تا خوزه مورینیو از همان ابتدای فصل، از این بازیکن به عنوان نقطه اتکای ترکیب تیم خود در زمین بازی، استفاده کند و به قول معروف، ترکیب تیم را حول این بازیکن بچیند. همان کاری که در زمان حضورش روی نیمکت چلسی، با فرانک لمپارد انجام داد و این بازیکن را به نقطه ثقل ترکیب شیرهای لندن تبدیل کرده بود.

آندر هررا در مورد عملکر خود در فصلی که گذشت سخن گفت و در مورد اینکه آیا به خداحافظی از مستطیل سبز با پیراهن یونایتد فکر میکند یا خیر؛ وی اینطور پاسخ داد:

بله، اما برای پایان دوران حرفه ای خود در این باشگاه باید در هر فصل عملکرد قابل قبولی ارائه دهید. و این خیلی آسان نیست. به نظرم بازیکنان زیادی کیفیت داشتن فصل بسیار خوبی را داشته اند، ولی سخت ترین مسئله ثبات است.من هنوز ۲۷ سال دارم. خوشبختانه روزی شما می توانید من را با اسطوره های باشگاه مقایسه کنید، ولی هنوز نمی توانید این کار را کنید. باید برای مدتی طولانی در بزرگترین و عظیم ترین باشگاه انگلستان، عملکرد خوبی ارائه دهم، پس این خیلی آسان نیست.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *