دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / هدف اول مورینیو در پنجره ژانویه

هدف اول مورینیو در پنجره ژانویه

رئیس کماکان به دنبال وینگر بوده و بابت از دست دادن ایوان پریسیچ تاسف می خورد، او به این موضوع واقف است که منابع مالی در فصل زمستان محدود خواهد بود.

یونایتد فنز – خوزه مورینیو برای ژانویه کارلوس سولر را به عنوان هدف اصلی خود برگزیده است، با اینکه تصمیم دارد وینگری جدید را به جمع بازیکنان خود بیافزاید، هنوز هم به خاطر عدم موفقیت در به خدمت گرفتن پریسیچ و تاثیرات این کمبود در برنامه های هجومی اش افسوس می خورد. مسلما منابع مالی دراین وقت سال خیلی محدودتر خواهد بود و احتمال غیاب پوگبا در ادامه فصل نیز بر نگرانی های وی بیش از پیش می افزاید. مصدومیت این ستاره فرانسوی توان گسترش بازی را از یونایتد صلب نموده و مورینیو در انتخاب مهره برای میانه میدان به شدت تحت فشار قرار داد.

سولر در این یازده ماهی که برای والنسیا توپ می زند به شدت مسئولین یونایتد را تحت تاثیر قرار داده است، وی پس از آن که در تیم ملی زیر ۲۱ ساله های اسپانیا توانایی های خود را به نمایش گذاشت، تبدیل به امیدی برای برطرف ساختن ضعف یونایتد شد، هر چند او چیزی در حدود ۴۰ میلیون پوند ارزش گذاری شده است اما تبادل وی با آندرس پریرا (که در حال حاضر به صورت قرضی در والنسیا حضور دارد) و پرداخت مبلغی نقدی می تواند محتمل باشد.

همان گونه که شاهد هستیم، والنسیا در شرایط خوبی قرار گرفته است، هر چند آنها پس از ورود مارسلینو در مقام سرمربی و کسب جایگاه دوم در جدول لالیگا، از نظر مالی در بحران به سر می برند. امسال نیز برای سومین بار متوالی چیزی در حدود ۲۶ میلیون یورو با عقب افتادگی مالی مواجه شدند که این معضل در مجموع به ۷۰ میلیون یورو رسیده است. با وجود جایگاه خوبی که در لیگ بدست آورده اند عدم حضور آنها در لیگ قهرمانان سال آینده بسیار بسیار گران تمام خواهد شد.

منابع داخلی باشگاه خبر از آن دارند که سولر (محصول آکادمی) در لیست موارد فروش قرار ندارد، ولی یک پیشنهاد چشمگیر از جانب منچستر یونایتد، با توجه به وضعیت مالی باشگاه، می تواند معادلات را بر هم زند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پیشنهاد اولیه ی اسپورتینگ برای جذب پریرا رد شد

شیاطین سرخ اولین پیشنهاد اسپورتینگ را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *