هایجک از ایتالیا؟! ویکتور اوسیمن در راه لیگ برتر
هایجک از ایتالیا؟! ویکتور اوسیمن در راه لیگ برتر

هایجک از ایتالیا؟! ویکتور اوسیمن در راه لیگ برتر

یونایتدفنز – علیرغم اینکه انتقال اوسیمن به ناپولی بسیار نزدیک است ولی این بازیکن هنوز قرارداد خود را برای حضور در جنوب ایتالیا امضا نکرده است و منتظر پیشنهادی از لیگ برتر است.

 

ویلیام آویلا،ایجنت جدید این بازیکن، سعی در انتقال اوسیمن به لیگ برتر دارد زیرا می داند که آن جا می تواند برای موکل خود دستمزد بیشتری فراهم کند. در هفته گذشته لیورپول به عنوان محتمل ترین گزینه شناخته می شود ولی توتواسپورت مدعی شده که منچستر هم برای این انتقال شانس دارد.

 

این روزنامه ایتالیایی مدعی شده که آویلا پیشنهاد ناپولی را رد نکرده ولی همچنان منتظر پیشنهادی از لیگ برتر برای موکل خود است. با تمام شدن لیگ برتر باشگاه ها بهتر می توانند بر روی گزینه های نقل و انتقالاتی خود فکر کنند ولی در حال حاضر تمرکز آن ها بر اتمام لیگ است. آویلا نیز به همین دلیل همچنان ناپولی را منتظر گذاشته است.

یورگن کلوپ و اوله گنار سولشر هر دو مهره های تهاجمی زیادی در تیم خود دارند و این شاید بزرگترین مشکل آویلا باشد زیرا نمی تواند تضمینی برای حضور موکل خود در ترکیب ثابت بگیرد. لیگ برتر در روز یکشنبه به پایان میرسد و به نظر میاید که تکلیف این انتقال تا آخر هفته آینده مشخص می شود.

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

رومرو میتواند با قراردادی آزاد راهی مستایا شود

همه چیز نشان میدهد که انتقال رومرو  به والنسیا میتواند به صورت رایگان انجام شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 3 =