خانه / مصاحبه / هانری: مورینیو برنده رقابت بر سر جذب گرت بیل خواهد بود

هانری: مورینیو برنده رقابت بر سر جذب گرت بیل خواهد بود

تیری هانری و هری ردنپ در خصوص احتمال انتقال بیل به یونایتد اظهار نظر کردند.

یونایتد فنز- روز گذشته خوزه مورینیو با ابراز علاقه خود نسبت به جذب گرت بیل، درها را برای انتقال او به اولدترافورد باز کرد. با توجه به اینکه زیدان در صدد جذب کیلیان امباپه هست، ممکن است برای تامین بودجه بیل را به فروش برساند.
منچستریونایتد امشب در سوپرکاپ اروپا به مصاف رئال مادرید می‌رود و مورینیو اعلام کرد که اگر بیل در این بازی به میدان نرود نشانه ای در رابطه با آینده او خواهد بود. منچستریونایتد به دنبال وینگر تکدرجه یک می باشد و معامله بر سر ایوان پرسیچ با اینتر به سرانجام نرسید.
اگر رئال قصد فروش بیل را داشته باشد، مورینیو این انتظار را دارد که باید برای خرید او رقابت کند.

منابع Express sport متوجه شده اند که چلسی نیز مایل است این وینگر ۲۸ ساله را به خدمت بگیرد. با این حال تیری هانری معتقد است با توجه به صحبت مورینیو مبنی بر جنگیدن بر سر بیل، کسی نمی‌تواند با منچستریونایتد برای او رقابت کند. هانری در برنامه debate show در sky sports گفت:

بیل برای هر لیگی ساخته شده است. اگر او در دسترس باشد فکر نمی‌کنم فقط یونایتد برای جذب او اقدام کند. اما از سوی دیگر چند تیم می‌توانند با پیشنهادی که یونایتد می‌دهد رقابت کنند؟ وقتی شما بازیکنی مثل بیل را دارید او به تیم شما اهمیت بیشتری می‌دهد. اگر او رئال را ترک کند، مطمئنم مورینیو برای جذبش تلاش می‌کند و اگر بیاید همه را مجذوب خود می‌کند.

همچنین جیمی ردنپ اعتقاد دارد اگر یونایتد بیل را به خدمت بگیرد، تضمینی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر برای مورینیو خواهد بود. او در این رابطه عنوان کرد:

اگر این اتفاق بیفتد همین حالا باید جام را به یونایتد بدهید. او آنقدر خوب است که تیم دیگری نتواند رقابت کند و بیل میتواند لیگ برتر را به دست بیاورد. فکر میکنم شکلی که او بازی می کند فوق العاده است. معدود بازیکنانی وجود دارند که بتوانند کاری که او می‌کند را انجام دهند. او فوق العاده است. او برای لیگ برتر ساخته شده است.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *