خانه / اسطوره ها / هافبک سابق، اسطوره ی هافبک جدید

هافبک سابق، اسطوره ی هافبک جدید

نمانیا ماتیچ اظهار داشت که افسانه ی منچستر یونایتد روی کین بزرگ از دوران کودکی بازیکن مورد علاقه او بوده است.

یونایتد فنز – ماه گذشته ماتیچ با انتقالی ۴۰ میلیون پوندی از چلسی تاثیر شگرفی بر قوای میانی یونایتد گذاشت، عملکرد او باعث شد تا مفسرین او را با عالیجناب روی کین مقایسه کنند، کسی که بخاطر سبک بازی منحصر بفردش همیشه مورد ستایش قرار گرفته است. وی هم اکنون دستیار سرمربی ایرلند مارتین اونیل می باشد و امشب در دوبلین با تیم ملی ماتیچ رودررو خواهند بود و هافبک ۲۹ ساله اذعان دارد که برای دیدن افسانه ی  کودکی خود لحظه شماری می کند، او در این باره گفت:

” من بسیار هیجان زده ام که او را می بینم و می توانم با او صحبت کنم، او اسطوره یونایتد است و برای مدت زیادی بازیکن تاثیرگذری بود. وقتی جوان بودم و تازه فوتبال را آغاز کرده بودم او دوران اوج خود را سپری می کرد و یکی از بهترین هافبک های لیگ برتر بود. من همیشه سعی میکردم از برخی بازیکنان بزرگ درس بیاموزم و او بدون شک یکی از آنهاست. خیلی خوشحالم که در همان باشگاهی که او حضور داشت بازی می کنم. “

ماتیچ بسرعت خود را در میان طرفداران شیاطین سرخ جای داده است و عملکرد درخشان او باعث شد تا یکی از بهترن بازیکنان فصل یونایتد – آندر هررا – بر روی نیمکت نشیند، نیز در تمامی دقایقی که تابحال ماتیچ در زمین حضور داشته منچستر یونایتد شکست ناپذیر ظاهر شده است.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فوری: سر الکس فرگوسن در بیمارستان بستری شد

اسطوره ی فراموش نشدنی باشگاه منچستریونایتد در بیمارستان حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *