یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

هارگریوز: بازیکنان یونایتد دیگر بهانه ای نخواهند داشت؛ سولشر خواهان بازی هجومی است

اوون هارگریوز معتقد است فشاری روی سولشر نخواهد بود.

یونایتد فنز- دو روز پیش مورینیو از سمتش در یونایتد کنار رفت. روز ۱۹ دسامبر سولشر به عنوان سرمربی موقت یونایتد تا پایان فصل انتخاب شد و مایک فلان نیز به عنوان دستیار وی انتخاب شد.

اد وودوارد مدیر اجرایی منچستر بیان کرد این دو میتوانند بازیکنان و هواداران را باهم متحد کنند. و این بدان معنی است که در زمان مربی پرتغالی در رختکن ناهماهنگی وجود داشته است.

به گفته اوون هارگریوز حالا که مورینیو رفته است بازیکنانی که در زمان وی عملکرد خوبی نداشته اند باید خود را نشان دهند. بازیکن سابق بایرن مونیخ در مصاحبه با شبکه ۲ نروژ میگوید اگر همه چیز خوب پیش نرود کسی نمیتواند سولشر را سرزنش کند. او در این باره گفت:

فشار روی بازیکنان است. اگر اوضاع خوب پیش نرود، کسی سولشر را سرزنش نمیکند. فکر نمی کنم یک شخص بتواند این کار را انجام دهد. فشار روی بازیکنان است چراکه خلاص شدن از دست مورینیو راحت بود و حالا بازیکنان بهانه ای برای عملکرد بد ندارند.

فکر میکنم هرکس که او را میشناسد بابت کسی که هست و افتخاراتی که کسب کرده به او احترام میگذارد. به نظرم چیزهایی که از قبل داشته است به او کمک خواهد کرد و اگر او خوب کار کند به نفع همه است.او میخواهد یونایتدی(هجومی) بازی کند. و این مطابق با سبک بازیکنانی مثل لینگارد و پوگبا است.

هارگریوز همچنین به تغییر اتمسفر در زمین تمرینی پس از امدن سولسشر اشاره کرد:

چیزی که من در یونایتد متوجه شده ام این است که همه چیز برای همه بد بود. برای بازیکنان، مورینیو و هواداران. حالا همه میتوانند مثبت تر بیاندیشند و بخندند. این موضوع در کوتاه مدت تاثیر میگذارد و اگر باقی بماند نتیجه بدست می آید.او به راحتی میتواند به نوار پیروزی برسد، اعتماد به نفس کسب کند و به تیم تزریق کند و فضای مثبتی ایجاد کند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x