دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / نیکی بات : منچستریونایتد چگونه در حال پیشرفت به سمت اهداف خود است

نیکی بات : منچستریونایتد چگونه در حال پیشرفت به سمت اهداف خود است

نیکی بات توضیح داده است که منچستریونایتد چگونه یک ذهنیت برنده را پرورش می دهد و چهار ستاره تیم اول را به چالش کشیده است تا اطمینان حاصل کند که این روند ادامه پیدا کند.

یونایتدفنز – رئیس آکادمی منچستریونایتد، که جزی از نسل مشهور باشگاه در سال ۱۹۹۲ بود، می داند که چه چیزی برای رسیدن به مقام و تبدیل استعداد به جایزه نیاز است.

در مصاحبه ای جذاب با سایت رسمی منچستریونایتد، نیکی بات دیدگاههایی را درباره باورهای او و هیئت مربیگری اش در تلاش برای نهادینه کردن ارائه کرد و می گوید شما باید برنده باشید تا در الدترافورد موفق شوید.

او گفت:

“من فکر می کنم که این امر عظیمی است که از لحاظ ذهنی توسعه یابد. هر کجا که هست، باید رویکرد ذهنی مناسب را نسبت به کار و نسبت به دیگران داشته باشید. شما باید یک شخص خوب باشید، و من معتقدم که حتی اگر تعداد کمی از افراد ناخواسته این را از دست دهند، همانند هر راه دیگری از زندگی، ما مردم خوبی را در اینجا تولید می کنیم. امیدوارم که آنها در فوتبال جواب دهد، اما اگر این گونه نشد، آنها با موفقیت به کارهای دیگر ادامه می دهند.

“از سن خیلی کم به شما آموزش داده می شود. بازیکن منچستریونایتد بودن بسیار خوب است، اما شما باید برنده باشید. در نهایت، اگر شما در اینجا چیزی برنده نشدید، مدت زمان زیادی در تیم نخواهید بود و این یک واقعیت است. مربی به دنبال شخص دیگری که می تواند برنده شود، خواهد گشت.

“این باشگاه پایه های خود را بر اساس برنده بودن ساخته است، ما همیشه چیزهایی را به دست آورده ایم و موفق بوده ایم. دوره های ناموفق مثل هر باشگاهی داشته ایم، اما ما همیشه به پیروزی برمیگردیم. اگر شما برنده نیستید، اگر ذهنیت برنده را به دست نیاوردید، در تیم اول دچار کشمکش خواهید شد. “

هنگامی که از نیکی بات راجع به باور های گسترده تر باشگاه پرسیده شد، پاسخ داد :

” این به بازیکنان جدید آکادمی، مارکوس راشفورد، جسی لینگارد و پل پوگبا و همینطور کاپیتان جدید تیم مایکل کریک بستگی دارد که آن عقیده های آموزش داده شده را با خود داشته باشند، مخصوصا زمانی که به بازیکن هایی که تازه قرارداد بسته اند می رسد. “

وی افزود :

“افرادی مانند مارکوس، جسی و پل، که سیستم را میشناسند، باید این باشگاه را بدوش بگیرند. همچنین مایکل کریک، که این جا را به خوبی می شناسد. این بازیکنان جوان که برای پول زیادی می آیند، ممکن است باشگاه یا محیط یا منطقه را نشناسند، بنابراین این به عهده این افراد است که به بازیکنانی که تازه به منچستریونایتد می پیوندند این باورها را نهادینه کنند.

“آنها (در مجتمع آموزشی Aon) آنها را به کیث مسئول پذیرش معرفی کنند، تا آنها بدانند که چه مدت او در این باشگاه بوده است. آنها باید بدانند که چه تعداد زیادی از بازیکنانی را دیده است که در طول چندین سال و دهه از آن درها عبور کرده اند. آنها باید افراد بخش لباسشویی، بانوان رستوران، سرآشپزها، نظافت چی ها و مسئولان امنیتی را تشخیص دهند – آنها بخشی از خانواده ما هستند و شما باید هر روز به آنها «صبح بخیر» بگویید.

و در آخر اضافه کرد :

“هنگامی که شما به یونایتد می آیید، بازیکنان ستاره و کسانی که هرکسی آن ها را می خواهد هستند، اما زمانی که وارد این ساختمان می شوید، همه ما یکسان هستیم. ما همه وظیفه خود را داریم و بدون آن، تیمی وجود ندارد. بدون مسئول تدارکات و یا رانندگان اتوبوس، بدون نگهبانان و کارکنان رستوران، یک باشگاه فوتبال وجود نخواهد داشت. برای بازیکنان مهم است که اجازه دهند که بچه های جدید بدانند منچستر یونایتد درباره چه چیزهایی است. “

درباره ی ایمان حسینی

ایمان حسینی
سلام. ایمان حسینی هستم. میتونم بگم از وقتی که با فوتبال آشنا شدم منچستر رو دوست داشتم و دارم و الان خیلی خوشحالم که میتونم در راستای این تیم به شما خدمت کنم. به امید موفقیت های بیشتر تیم و همه طرفدارهای عزیز. Manchester is Red

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *