نیکو گیتان دلیل واقعی را که هرگز به منچستریونایتد نرفت را توضیح می دهد
نیکو گیتان دلیل واقعی را که هرگز به منچستریونایتد نرفت را توضیح می دهد

نیکو گیتان دلیل واقعی را که هرگز به منچستریونایتد نرفت را توضیح می دهد

یونایتد فنز – سالها بود که هیچ پنجره نقل و انتقالاتی ای بدون لینک شدن نیکولاس گایتان به منچستریونایتد وجود نداشت و این بازیکن آرژانتینی اظهار کرد که مشکلات مرتبط با مجوز کار باعث شد که او نتواند در لیگ برتر انگلستان بازی کند.

 

گایتان زمانی یکی از وینگر های سطح بالای اروپا بود که در بنفیکا خود را به فوتبال دوستان معرفی کرد اما با وجود گمانه زنی ها، وی هرگز راهی باشگاهی انگلیسی نشد.

 

او سرانجام با مبلغی سنگین راهی اتلتیکو مادرید شد اما او تنها موفق به زدن ۴ گل در ۴۹ بازی اش برای این تیم پایتخت نشین اسپانیا شد. گایتان بعد از دو سال اتلتیکو را برای پیوستن به دی ال ییلفانگ ترک کرد ،از آن زمان برای لیل و شیکاگو فایر بازی کرده و در این تابستان به پرتغال باز گشت و به براگا پیوست.

 

این بازیکن ۳۲ ساله اکنون اعتراف کرده است که یک بار ممکن بود به تیمی در لیگ برتر منتقل شود، اما به دلیل مشکلات مجوز کار هرگز این اتفاق عملی نشد.

 

او در مصاحبه با Record گفت:

آن یک بار و به دلیل نبود مجوز کار(این انتقال رخ نداد)، من تابعیت اروپایی نداشتم و بازیکن تیم ملی نبودم. من دعوت میشدم اما بازی ای نمیکردم و لازم بود چند بازی انجام دهم. من چیز های مورد نیاز را نداشتم و بدون آنها این(انتقال) امکان پذیر نبود. اما اگر این اتفاق نمی افتاد، دلایلی وجود داشت.

آنچه مسلم است این است که من هرگز نخواستم بنفیکا را ترک کنم. در بوکا جونیورز هم نخواستم. من هرگز درخواست خروج ندادم و هیچ وقت برای جدایی فشاری نیاوردم. همیشه اجازه می دهم که نماینده ام کار ها را انجام دهد. او صحبت میکند و من فقط نظر خود را اعلام میکنم. بدون اینکه فشاری بیاورم.

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

تغییر موضع منچستریونایتد در قبال جذب تریپیر

یونایتد در حالی که درمورد نتیجه محرومیت تریپیر به دلیل نقض قوانین شرط بندی مطمئن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =