نیم نگاه شیاطین سرخ به ستاره نیمکت نشین لوس بلانکوس
نیم نگاه شیاطین سرخ به ستاره نیمکت نشین لوس بلانکوس

نیم نگاه شیاطین سرخ به ستاره نیمکت نشین لوس بلانکوس

یونایتد فنز – منچستریونایتد یکی از گزینه های اصلی برای خامس رودریگز در تابستان امسال است، با توجه به اینکه ترک رئال مادرید بسیار محتمل به نظر می رسد.

 

احتمال ترک برنابئو توسط ملی پوش کلمبیایی در تابستان امسال بسیار زیاد است، زیرا وی در این فصل اکثر اوقات روی نیمکت تیم زین الدین زیدان حضور داشته است. سرمربی فرانسوی همیشه اصرار داشته که روی تمام بازیکنان خود حساب می‌کند، اما این طور نبوده است و رودریگز نیز از وعده های پوچ سرمربی خود خسته شده است.

 

شایعاتی در اسپانیا وجود دارد مبنی بر اینکه خامس از بازی کردن خودداری می کند تا مطمئن شود که صدمه نمی بیند، زیرا می خواهد باوجود چندین گزینه روی میز، انتقالی مطمئن را برای خود در آینده تضمین کند.

 

به گزارش Sport، این هافبک گزینه های دیگری برای انتخاب دارد و یکی از اصلی ترین آنها منچستریونایتد است. هرچند انتقال به اولدترافورد با هشدار گسترده ای همراه خواهد بود.

رودریگز در حال حاضر در رئال مادرید سالانه ۷.۷۵ میلیون یورو درآمد دارد و به نظر می رسد نگرش وی این است که قصد ندارد دستمزد فعلی خود را کاهش دهد. خبر خوب برای شیاطین سرخ این است که آنها ممکن است بتوانند با توجه به دستمزد بالای رودریگز، با مادرید درمورد کاهش رقم درخواستی برای هافبک کلمبیایی مذاکره کنند.

 

خامس در سال آخر حضور در برنابئو است، بنابراین مادرید اگر بخواهد پول بدست آورد، باید تابستان امسال وی را بفروشد. اگر اینگونه نباشد، آنها مجبور می شوند رودریگز را نگه دارند و همچنان به پرداخت دستمزدهای هنگفت او بپردازند.

 

رودریگز میل دارد به اتلتیکو مادرید بپیوندد تا بتواند خود را به زیدان ثابت کند اما می داند که رئال مادرید بازیکنی را به رقیب مستقیم خود نخواهد فروخت.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

نبرد سولشر و لینگارد بر سر انتقال احتمالی بازیکن

منابع می گویند که اوله گنار سولشر و جسی لینگارد در حال جدال بر سر …

۴ دیدگاه

 1. حالا اگه بیاد تو ترکیب اصلی بازی میکنه فک نکنم ولی اصلا ازش خوشم نمی یاد

  ۰
 2. بنجله و به درد نخور
  هیچوقت نباید از رئال بازیکن بگیریم بدبختا توهم دارن و حال بهم زن هستن

  ۰
 3. یه زمانی خوب بود ولی الان به نظرم به درد منچستر نمی خوره

  ۰
 4. اولا که بازیکن خوبی نیست به درد ماهم نمیخوره ضمن اینکه نباید اینجور حقوق های سنگین بدیم ب بازیکنای مسن و بی مصرف اونو خرج نو سازی تیم کنیم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =