نیل وود: گارنر منچستریونایتد را ترک خواهد کرد؛ احتمال جدایی پیگمال وجود دارد
نیل وود: گارنر منچستریونایتد را ترک خواهد کرد؛ احتمال جدایی پیگمال وجود دارد

نیل وود: گارنر منچستریونایتد را ترک خواهد کرد؛ احتمال جدایی پیگمال وجود دارد

یونایتد فنز – در فصلی که گذشت، تیم زیر ۲۳ ساله های منچستریونایتد موفق شدند به دیویژن یک لیگ جزیره ی دو صعود کنند. با این حال با توجه به اینکه احتمالا بسیاری از بازیکنان کلیدی این تیم در تابستان جاری جدا خواهند شد، فصلی سخت در انتظار نیل وود و شاگردانش خواهد بود.

 

اهداف تیم آکادمی:

اگر ما در آکادمی از لحاظ فردی و عملکرد تیمی پیشرفت کنیم، حتی نتیجه نگرفتن را هم به جان می‌خریم. گاهی اوقات تیم های دیگر بازیکنان بزرگسال را به تیم آکادمی می‌فرستند ولی این مسئله از جنبه ای به سود ما است. ما ترجیح می‌دهیم که این چالش را قبول کنیم. می‌دانیم که رقابت در این صورت سخت خواهد بود ولی نکته مهم این است که بازیکنان ما در مسیر درستی برای بازی در منچستر قرار دارند.

 

فصل جدید:

قطعا سخت خواهد بود. تیم های بزرگی وجود دارند که هزینه های سنگین کرده اند و فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند. یک مشکلی که وجود دارد این است که تیم ها زمانی که مقابل منچستر بازی دارند سعی می‌کنند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند.

 

مسیر درست جوانان یونایتد:

ما در مسیر درستی قرار داریم و حتی تیم جوانتری در اختیار داریم. در تیم زیر ۱۸ سال و زیر ۲۱ سال بازیکنانی با سنین پایین تر فعالیت می‌کنند. در فصل آینده فرصت آیده آلی برای نشان دادن خودمان داریم. ما به اندازه دیگر باشگاه خرج نکردیم ولی در دو یا سه سال گذشته عملکرد بهتری در این زمینه داشتیم و در مسیر درستی قرار داریم. ترکیبی که من در اختیار دارم شامل بازیکنان با استعداد میباشد و بعضی از این بچه ها از سن ۱۳ سالگی در منچستر حضور دارند.

درخشش گالبریث:

ایتان گالبریث دارد استعداد های خود را نشان می‌دهد و خودش را به عنوان یک بازیکن تیم اصلی در ذهن بقیه حک می‌کند. این بچه ها دوران حضور در تیم زیر ۲۳ ساله ها را گذرانده اند و حالا آماده قدم بعدی هستند.

 

جدایی گارنر:

بخش دیگری از بازیکنان نیز اگر در تیم اصلی جایی نداشته باشند آماده هستند تا به صورت قرضی باشگاه را ترک کنند. جیمی گارنر و دیشون برنارد نمونه های بارز این مسئله هستند. آرنو پیگمال نیز می‌تواند همچین شرایطی داشته باشد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

خبرنگار ایتالیایی: منچستر یونایتد توان اقتصادی کافی برای خرید کریستیانو رونالدو ندارد!

در حال حاضر اخبار خروج رونالدو از یوونتوس در پنجره ی نقل و انتقالاتی پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =