یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

نگرانی منچستر یونایتد درمورد فرم اخیر دالوت

حمله ی رسانه های ایتالیای به مدافع شیاطین سرخ.

یونایتد فنز – چند روز گذشته براي ديوگو دالوت خيلي خوب نبوده است، زيرا برخي از رسانه هاي ايتاليايي اصرار داشتند که او در جريان شکست 2-0 ميلان به اسپزيا عملکرد وحشتناکي را ارائه داد.

سايت WhoScored عملکرد دالوت را 6.8 / 10 ارزيابي کرد، اين بيشارين امتياز بين تمامي بازيکنان ميلان بود.

بيشتر باريکنان روسونري با توجه به عملکرد خوبشان در اين فصل از اعتبار بسياري برخوردارند و دالوت در بين آنها خوش شانس نيست. او به عنوان بازيکن تعويضي مورد استفاده قرار گرفته است و در حالي که دوران قرضي او در ميلان تا به اينجا فاجعه بار نبوده، اما موفقيت آميز هم نبوده است.

پس از آنکه تعدادي از رسانه هاي ايتاليايي به اين مدافع حمله کردند، Tuttosport به تلاش خود در نسخه روز دوشنبه ادامه داد.

گفته شده است که دالوت در حال سقوط آزاد است، که اين تيتر براي او بيش از حد به نظر مي رسد. منصفانه تر روزنامه اي است که اعلام مي کند “شک و ترديد هاي بسياري در اطراف او وجود دارد. طبق اين گزارش، او هم در دفاع و هم در حمله نااميد کننده است، که واقعاً خوب نيست.

در حال حاضر، توتو اسپورت معتقد است که ميلان مي تواند از ايده تلاش براي جذب دائمي دالوت از منچستر يونايتد صرف نظر کند. به ويژه با توجه به مشکلات موجود در امور مالي اين تيم آنها قصدي براي پرداخت 20 ميليون يورو که در تابستان گذشته ذکر شد ندارند. بنابراين، ميلان به دنبال گزينه هاي ارزان تر ديگر است.

اين جوان 21 ساله در ايتاليا مورد توجه زيادي قرار نگرفته است، با اين حال واکنش در چند روز گذشته از برخي مناطق خاص کاملاً واضح است.

ديروز ما ادعاهايي از ايتاليا را که عملکرد وي در برابر اسپزيا را فاجعه بار ، وحشتناک و ننگين توصيف مي کرد، پوشش داديم، اما Gazzetta و Corriere dello Sport اعتقاد نداشتند که او عملکرد بدي داشته و امتيازي که هواسکورد به او داد نيز مهر تاييدي بر اين ادعا است.

اين احتمال وجود دارد که ميلان و رسانه هاي مرتبط با اين تيم در حال آزمايش براي معامله با قيمت پايين تر باشند و يا اينکه پس از علاقه ي سويا مي توانند در تابستان با اين‌ تيم اسپانيايي براي دالوت به رقابت بپردازند.

منچستر يونايتد مي خواهد شرايط را تحت نظر داشته باشد، زيرا اين انتقادات بي رويه مي‌تواند بر اعتماد به نفس و ارزش دالوت در بازار نقل و انتقالات تأثير گذار باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x