نگرانی منچستر یونایتد درمورد فرم اخیر دالوت

حمله ی رسانه های ایتالیای به مدافع شیاطین سرخ.

یونایتد فنز – چند روز گذشته برای دیوگو دالوت خیلی خوب نبوده است، زیرا برخی از رسانه های ایتالیایی اصرار داشتند که او در جریان شکست ۲-۰ میلان به اسپزیا عملکرد وحشتناکی را ارائه داد.

سایت WhoScored عملکرد دالوت را ۶.۸ / ۱۰ ارزیابی کرد، این بیشارین امتیاز بین تمامی بازیکنان میلان بود.

بیشتر باریکنان روسونری با توجه به عملکرد خوبشان در این فصل از اعتبار بسیاری برخوردارند و دالوت در بین آنها خوش شانس نیست. او به عنوان بازیکن تعویضی مورد استفاده قرار گرفته است و در حالی که دوران قرضی او در میلان تا به اینجا فاجعه بار نبوده، اما موفقیت آمیز هم نبوده است.

پس از آنکه تعدادی از رسانه های ایتالیایی به این مدافع حمله کردند، Tuttosport به تلاش خود در نسخه روز دوشنبه ادامه داد.

گفته شده است که دالوت در حال سقوط آزاد است، که این تیتر برای او بیش از حد به نظر می رسد. منصفانه تر روزنامه ای است که اعلام می کند “شک و تردید های بسیاری در اطراف او وجود دارد. طبق این گزارش، او هم در دفاع و هم در حمله ناامید کننده است، که واقعاً خوب نیست.

در حال حاضر، توتو اسپورت معتقد است که میلان می تواند از ایده تلاش برای جذب دائمی دالوت از منچستر یونایتد صرف نظر کند. به ویژه با توجه به مشکلات موجود در امور مالی این تیم آنها قصدی برای پرداخت ۲۰ میلیون یورو که در تابستان گذشته ذکر شد ندارند. بنابراین، میلان به دنبال گزینه های ارزان تر دیگر است.

این جوان ۲۱ ساله در ایتالیا مورد توجه زیادی قرار نگرفته است، با این حال واکنش در چند روز گذشته از برخی مناطق خاص کاملاً واضح است.

دیروز ما ادعاهایی از ایتالیا را که عملکرد وی در برابر اسپزیا را فاجعه بار ، وحشتناک و ننگین توصیف می کرد، پوشش دادیم، اما Gazzetta و Corriere dello Sport اعتقاد نداشتند که او عملکرد بدی داشته و امتیازی که هواسکورد به او داد نیز مهر تاییدی بر این ادعا است.

این احتمال وجود دارد که میلان و رسانه های مرتبط با این تیم در حال آزمایش برای معامله با قیمت پایین تر باشند و یا اینکه پس از علاقه ی سویا می توانند در تابستان با این‌ تیم اسپانیایی برای دالوت به رقابت بپردازند.

منچستر یونایتد می خواهد شرایط را تحت نظر داشته باشد، زیرا این انتقادات بی رویه می‌تواند بر اعتماد به نفس و ارزش دالوت در بازار نقل و انتقالات تأثیر گذار باشد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =