نگاهی زود هنگام به پنجره ی نقل و انتقالات تابستانه؛ رویایی ترین ترکیب ممکن برای منچستر یونایتد

شیاطین سرخ آماده هستند تا در پنجره ی نقل و انتقالاتی برای تقویت تیم دست به جیب شوند.

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر برای مرحله ی بعدی بازگشت فرهنگی باشگاه آماده است. از این رو انتظار می رود تابستانی شلوغ در انتظار اولدترافورد باشد.

استخدام جان مورتا و درن فلچر باعث افزایش خوشبینی هواداران یونایتد پیش از نقل و انتقالات زیرکانه ی پیش رو شده است. حامیان یونایتد بسیار مشتاقند تا شاهد سرمایه گذاری های لازم برای از بین بردن فاصله با همشهری خود، منچستر سیتی باشند.

تا به اینجای کار سولشر هسته ی جوان و هیجان انگیزی را به تیم اصلی اضافه کرده است. اما حالا وظیفه او این است که با اضافه کردن چند ستاره به ترکیب یونایتد این تیم را از یکی از مدعیان قهرمانی به اصلی ترین شانس کسب لیگ جزیره تبدیل کند.

در این مقاله فرض بر این بوده است که شیاطین موفق شده اند سه گزینه ی رویایی خود را پیش از اولین بازی در لیگ جزیره ۲۰۲۱/۲۲ جذب کنند.

دروازه بانان (هندرسون، دخیا)

پس از یک فصل ابتدایی مناسب، انتظار می رود سر و صدای زیادی برای دین هندرسون برای داشتن جایگاه اول گلری یونایتد وجود داشته باشد. در یک جهان ایده آل دیوید دخیا جانشین گلر انگلیسی خواهد بود.

رقابت سالم دخیا و هندرسون، خبر خوبی برای یونایتد است. هر چند این باور نیز وجود دارد که یکی از این دو در پایان فصل یونایتد را ترک کند. اگر این اتفاق نیز رخ دهد، سولشر باز هم یک گلر اول مناسب در تیم خود دارد. نیاز فوری ای نیز برای جانشینی دروازه بان جدا شده وجود ندارد.

بهترین گزینه ارتقا ناتان بیشاپ به گلر دومی یونایتد است. بیشاپ اگر ناامید کننده ظاهر شود، می توان از کوار دیگر گلر جوان یونایتد در ایفای این نقش استفاده کرد.

مدافعان (مگوایر، لیندلوف، واران، ون بیساکا، تلس، شاو)

در میان تمام پستهای مورد نیاز یونایتد برای تقویت، احتمالا دفاع وسط در اولویت آنها قرار دارد. مدافع جدید باید در کنار هری مگوایر عملکرد متناسبی از خود نشان دهد. رافائل واران، ستاره ی رئال مادرید که یک سال از قراردادش با تیم مادریدی باقی مانده، پارتنری رویایی برای مگوایر خواهد بود.

ورود این مدافع فرانسوی نه تنها باعث تقویت خط دفاعی یونایتد می شود بلکه این اجازه را به ویکتور لیندلوف می دهد تا به عنوان یک گزینه ی چرخشی فعالیت کند. که این به طور قطع باعث بهبود سایر گزینه‌های جانشین در پست مدافع میانی خواهد شد.

آرون ون بیساکا و لوک شاو به عنوان فول بک های اصلی منچستر شناخته می شوند. انتظار می رود تلس نیز به عنوان بک آپ شاو روی نیمکت حضور داشته باشد. در جهانی ایده آل بازیکنی چند پسته می تواند جانشین تلس شود. همانند مکس آرونز که می تواند در هر دو بخش زمین فعالیت کند. دیوگو دالوت نیز در صورتیکه به پیشرفت خود در میلان ادامه دهد می تواند راه حلی برای مرد نروژی باشد.

هافبک ها ( فرناندز، پوگبا، رایس، فرد، مک تومینای، فن د بیک)

نقل و انتقالات رویایی منچستر فقط وابسته به بازیکنان جدید نیست بلکه نیازمند تمدید قرارداد با ستاره های فعلیست. امضای قراردادی بهبود یافته و بلند مدت با برونو فرناندز نشان دهنده ی سیاست درست باشگاه است. همچنین داشتن پاسخی قطعی در خصوص پل پوگبا باعث آسودگی خاطر خواهد شد.

حتی اگر این دو فوق ستاره در یونایتد ماندگار شوند، این تیم به یک هافبک تدافعی نیازمند است. دکلان رایس، هافبک تنومند وستهم گزینه ی منطقی ای به نظر می رسد. با این حال اگر بودجه ی یونایتد با خرید یک مدافع میانی و مهاجم نوک به اتمام برسد، می توان شانسی به جیمز گارنر داد تا ارزشهای خود را ثابت کند.

با در اختیار داشتن ۶ هافبک یونایتد نه تنها به ازای هر هافبک اصلی خود، یک جانشین در اختیار دارد بلکه می تواند تاکتیک های مختلفی با توجه به حریف خود در خط میانی اتخاذ کنند.

فوروارد (آماد، هالند، مارسیال، رشفورد، جیمز، گرینوود)

وقتی صحبت از جذب یک مهاجم میانی است، تنها یک نام از سوی هواداران شنیده می شود، ارلینگ برات هالند!

ستاره ی نروژی با توانایی سطح جهانی خود به عنوان یک شماره ۹، نمایانگر تمام چیزی است که یونایتد از یک مهاجم هدف می خواهد. توانایی هالند چیزی است که می تواند تیم خود را متحول کند.

با توجه به بدن نحیف میسون گرینوود، منچستر یونایتد به یک مهاجم فیزیکی نیازمند است. در بحث بالهای هجومی، موضوع متفاوت است. این تیم با داشتن مارسیال، جیمز، آماد و رشفورد دارای تنوع و انعطاف پذیری زیادی است.

تیم رویایی منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۱/۲۲: دخیا – ون بیساکا – مگوایر – واران – شاو – رایس – فرناندز – پوگبا – آماد – هالند – رشفورد

ذخیره ها: هندرسون – لیندلوف – تلس – فرد – مک تومینای – فن د بیک – مارسیال – گرینوود – جیمز

منبع: Richard Fay/Manchester Evening News

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

بارسلونا علاقه منچستریونایتد برای ستاره تیمش را پیگیری میکند

انتقال او در تابستان میتواند انجام شود. ۰

۴ دیدگاه

  1. ترکیبی با ۳۰۰میلیون عمرا این اتفاق بیفته نهایتا رایس و واران جذب میشن وامکان نداره ۲۰۰تا بدن به دورتموند

  2. عالی است به جز هالند!!!! ما نمی‌تونیم بهریمش ۱۸۰ تا روش قیمت گزاشته اصلا امکان ندارد وودارد وقتی عقل داشت باید می‌خرید واسه سولشر

  3. واران چیه اخه همون لیندلوف ازش بهتره،برای خرید رایس هم میتونیم از لینگارد استفاده کنیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =