نگاهی زودهنگام به بازی منچستریونایتد مقابل واتفورد؛ شروع پلیستری و پایان ایگالو؟

شیاطین سرخ در اولین دیدار خود در جام حذفی به مصاف واتفورد خواهند رفت.

یونایتد فنز – این دیدار در اولدترافورد برگزار خواهد شد. آخرین باری که این دو تیم در تئاتر رویاها به مصاف هم رفتند، این شیاطین سرخ بودند که با سه گل پیروز شدند. گرینوود، مارسیال و برونو از روی نقطه ی پنالتی گلهای یونایتد را در این دیدار به ثمر رساندند.

زمان بازی:

این مسابقه در ۲۰ یا ۲۱ دی برگزار خواهد شد. این دیدار یک هفته بعد از مسابقه ی منچستریونایتد و استون ویلا انجام می‌گیرد؛ دیداری که اولین دیدار یونایتد در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

همچنین شیاطین بعد از بازی مقابل واتفورد، خود را باید برای یک بازی در اواسط هفته آماده کنند و به مصاف فولام بروند.

چه کسانی بازی می‌کنند؟

احتمالا شاهد تغییرات فراوانی در این دیدار برای یونایتد خواهیم بود. با این حال با اینکه زنبور های سرخ در چمپونشیپ فعالیت می کنند، نباید این تیم را دست‌کم گرفت. آنها در حال حاضر در رده ی سوم لیگ خود حضور دارند.

جیمز گارنر هافبک منچستر که به صورت قرضی در واتفورد بازی می کند، نمی تواند در این دیدار هم تیمی های خود را همراهی کند.

به احتمال زیاد دین هندرسون را در درون دروازه ی یونایتد خواهیم دید و شاید کادر فنی یونایتد بخواهد تدن منگی، دفاع جوان را تست کنند. اگر یونایتد نخواهد در خصوص خط دفاعی خود قمار کند، در آن صورت شاهد حضور اکسل توانزبه یا اریک بایلی و شاید هر دو در ترکیب خواهیم بود.

آخرین بازی ایگالو در منچستر؟

بستگی زیادی به وضعیت مصدومان دارد اما این شانس وجود دارد که ایگالو برای آخرین بار با پیراهن یونایتد مقابل واتفورد قرار گیرد. بازی مقابل تیم اسبق خود، می تواند پایان ایده آلی برای یونایتد و ایگالو باشد.

در آخرین دیدار این دو تیم، ایگالو یکبار توپ را به تیر کوبید.

پلیستری و دیالو بازی می کنند؟

بازی مقابل واتفورد می تواند اولین بازی فاکوندو پلیستری برای منچستریونایتد باشد. اگر این بازیکن در آن زمان خود را آماده نشان داده باشد.

همچنین سران یونایتد امیدوارند تا آن زمان آماد دیالو را در تیم خود داشته باشند. انتظار می رود تا یک یا دو ژانویه مشکلات مربوط به کار و اخذ گذرنامه این بازیکن حل شده باشد.

در بازی مقابل وافتورد، دیالو می تواند از ابتدا به میدان رفته و شروع زودهنگامی را داشته باشد. اما یونایتد می تواند از این فرصت استفاده کند و او را در نیمکت قرار دهد تا در ۱۵ دقیقه پایانی به زمین بیاید.

ترکیب احتمالی: دین هندرسون – لوک شاو – اکسل توانزبه – اریک بایلی – آرون ون بیساکا – پل پوگبا – اسکات مک تومینای – دونی فن د بیک – میسن گرینوود – اودیون ایگالو – فاکوندو پلیستری

ذخیره های احتمالی: دیوید دخیا – مارکوس رشفورد – آنتونی مارسیال – برونو فرناندز – هری مگوایر – تیموتی فوسو منساه – آماد دیالو

منبع: United in Focus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: چرا منچستریونایتد هنوز قدم اول جذب بازیکنان را بر نداشته است؟

شیاطین سرخ تابستان شلوغی پیش رو خواهند داشت اما شاید این یک شروع آرام برای …

۲ دیدگاه

  1. ترکیب این باشه
    هندرسون
    توان به ، منگی ، منساه ، ویلیامز

    ۰
  2. هندرسون ویلیامز ، منگی ،توانزبه ، منساه فرد لینگارد ، فن ده بیک گرینوود ، پلستیری ، مارسیال

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =