خانه / هیچکدام / نگاهی به نکات مهم بازی منچستریونایتد و منچستر سیتی

نگاهی به نکات مهم بازی منچستریونایتد و منچستر سیتی

داربی منچستر همیشه درباره نگاهی متفاوت درباره جفت تیم ها بوده است ولی در این هفته نیز تغییر زیادی نکرده است و در مورد امتیاز دو تیم بوده است.

یونایتدفنز– به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد, در این دربی یونایتد و سیتی در جام اتحادیه رو در روی یکدیگر قرار میگیرند. این بازی فوق جذاب در تئاتر رویا ها انجام میشود.

۱- پایان دادن روند نزولی:
روز یکشنبه برای یونایتد یک شکست ۴٫۰ در مقابل چلسی به ارمغان اورد که به معنی این است که یونایتد در سه بازی اخر خود در لیگ جزیره امتیاز کسب نکرده است. خوزه تقریبا ناامید شده است از شرایطی که تیم اکنون دارد و به دنبال نتیجه مثبت در مقابل سیتی است که یک احساس خوب به انها بدهد به خصوص بعد از باخت در ۱۰ سپتامبر که به سیتی دادند. این فصل با هیجانی شروع شد که وصف شدنی نبود. سیتی در پنج بازی اخر خود هیچ بردی نداشته است و آبی ها باید عاشق بردن یونایتد در الدترافورد باشند. تیم پپ گواردیولا که در بازی با بارسا در چمپیونز ۴ تا گل خوردند بعد از یک بازی به مصاف یونایتد می ایند.

۲- چیدمان تو تیم: قوی یا استفاده از بازیکنان ذخیره؟

در بازی با نورثهمپتون مورینیو ۹ تغییر برای تیم ایجاد کرده بود که منجر به برد ۳٫۱ شد ولی رییس با نام تیم بزرگتر در چهارشنبه به مصاف سیتی خواهد آمد. او دوست ندارد که از این کاپ هم دور شود و فاصله بگیرد و دوست دارد حداقل به چهار تیم در مرحله یک چهارم برسد تا بتواند به کاپ دسترسی پیدا کند. این درحالی است که پپ در بازی قبل خود از بازیکنان جوان خود استفاده کرد حتی داوید سیلوا و اگویرو و رحیم استرلینگ همه بازی را از روی نیمکت دیدند. ولی سیتیزن ها در الترافورد مقابل شیاطین سرخ چه کار خواهند کرد؟

۳- مصدومان:
هر دو تیم مصدوم دارند. بایلی یکی از غیر باورترین مصدونان یونایتد است که از زانو اسیب دیده است. این درحالی است که وین رونی با مشکل از ران پا از میادین بازی به دور بود در تمرین روز جمعه حضور داشت. میخیتاریان نیز هم اکنون برای بازی در دسترس است. کوین دی بریون نیز برای سیتیزن ها مصدوم است.

۷,۸۵۷ سیتیزن فن ها در قسمت شمالی استادیوم الترافورد قطعا سر و صدایی ایجاد خواهند کرد که تیمشان با روحیه به ادامه بازی بپردازد. با این حال باید منتظر نشست و دید کدام یکی از این دو با برد در این بازی از بحران خارج میشوند.

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *