خانه / هیچکدام / نویل: منچستر بدون حضور ماتا، تعادل بیشتری دارد

نویل: منچستر بدون حضور ماتا، تعادل بیشتری دارد

به عقیده اسطوره منچستریونایتد گری نویل، نبود خوان ماتا در ترکیب یونایتد، تاثیر بیشتری بر تعادل این تیم می گذارد…

یونایتدفنز – به گزارش سایت اکسپرس ماتا در این فصل علیرغم کنار گذاشته شدن از لیست بازی برابر تاتنهام، عملکردی نسبتا خوب در ترکیب یونایتد داشته است. مدتی است که مورینیو به هنریک میخیتاریان فرصت حضور در ترکیب یونایتد را می دهد. بازیکنی که تک گل پیروزی بخش یونایتد برابر تاتنهام را در بازی روز یکشنبه به ثمر رساند.

هافبک ارمنی یونایتد، با مصدومیت از ناحیه مچ، از زمین بیرون رفت. البته به نظر می رسد که میتواند خودش را برای حضور در باکسینگ دی آماده کند.

با وچود اینکه ماتا از ترکیب روز یکشنبه بیرون گذاشته شد، گری نویل اعتقاد دارد که هافبک اسپانیایی می تواند کمک شایانی به تیم کند. وی در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت:

فکر نمی کنم که منچستر نیازی به فروش ماتا داشته باشد. این همیشه برایم سوال بود که آیا خوان ماتا در خط هافبک یونایتد جایی دارد یا خیر. به عقیده من، اگر ماتا می خواهد به ترکیب برگردد، بهتر است که در پست شماره ۱۰ بازی کند. من فکر نمی کنم که این پایان کار خوان ماتا در یونایتد باشد. او در این فصل هر گاه بازی کرده مفید بوده و اشتباهات زیادی انجام نداده است.

نویل ادامه داد:

به نظر من، تیم در نبود خوان ماتا تعادل بسیار بهتری دارد. وقتی که شما زلاتان ایبراهیموویچ، بازیکنی که می تواند میانه خط حمله را با قدرت رهبری کند در ترکیب دارید، بهتر است که بازیکنانی را در خط هافبک بگذارید که بتوانند از کناره ها با سرعت حرکت کنند. سرعت، چیزی است که دفاع حریف را باید نگران کند. به عقیده من، بدون حضور ماتا، سرعت ترکیب فعلی بسیار مناسب است.

یونایتد در این فصل، با ۲۴ امتیاز در رده ششم قرار گرفته و فردا به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت.

درباره ی سهراب کریمی

سهراب کریمی هستم. به عشق یونایتد و هواداران یونایتد اومدم که به یونایتدفنز کمک کنم ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *