یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

نویل: منچستریونایتد به 5 خرید جدید نیازمند است؛ نگران رقابت دخیا و هندرسون هستم

اسطوره ی منچستریونایتد از عدم فعالیت این تیم در پنجره ی نقل و انتقالاتی ناراحت است.

یونایتد فنز – گری نویل که پس از بازنشستگی از فوتبال، به عنوان کارشناس در این حوزه فعالیت می کند، از فعالیت تیم محبوبش در نقل و انتقالات ناراضی است و می خواهد این تیم حداقل 4 بازیکن جدید به خدمت بگیرد.

 

منچستریونایتد 5 خرید جدید نیاز دارد:

ترکیب حال حاضر منچستر توانایی رقابت بر سر لیگ برتر را ندارد. یونایتد نیاز به چهار یا پنج بازیکن جدید دارد و جذب سه بازیکن کافی نیست. من در یک سال گذشته این حرف را گفته ام و حتی پست هایی که نیاز به تقویت دارند را هم مشخص کرده ام. چرا سانچو جذب نشد؟ چرا ما نتوانستیم تیاگو آلکانترا را به خدمت بگیریم. چرا هدف ما به یک باشگاه دیگر پیوست؟ منچستر باید بازیکن جذب کند. آن ها باید بازیکنانی جذب کنند که بتوانند به رقابت بر سر لیگ برتر بپردازند. حضور بین دو تیم بالای جدول باید هدف اصلی سولشر در این فصل باشد و باشگاه وظیفه حمایت او را بر عهده دارد.

 

نکته ی امیدوار کننده در خصوص نقل و انتقالات یونایتد:

به عنوان یک هوادار منچستر وضعیت حال حاضر تیم برای من ناخوشایند است. باشگاه نتوانسته خرید های خود را زودتر انجام دهد ولی نکته امیدوارکننده این است که در 10 سال گذشته یونایتد توانسته گاهی اوقات بازار را بسیار شوکه کند البته در این موارد باشگاه معمولا پول زیادی بر سر بازیکنان اشتباهی داده است. شما باید معقول باشید. اگر معامله ای استاندارد های لازم را ندارد باید از آن عبور کنید ولی قطعا حساسیت هایی در شبکه های اجتماعی به وجود می آید.

 

سیاست صحیح باشگاه:

باشگاه قطعا سیاست های مشخصی دارد. این مسئله بسیار خوب است. چند سال پیش منچستر دائما بین فلسفه های مربیان مختلف جابجا می شد. حس میکنم که چیزی اکنون در منچستر وجود دارد که مطابق اساس باشگاه است و یونایتد باید مطمئن شود که آنرا اشتباه نگیرد. اگر شما در یک پنجره نقل و انتقالاتی اشتباه کنید می توانید زحمات 12 تا 18 ماهه خود را هدر دهید.

تقویت فاز هجومی و دفاعی:

عملکرد فوق العاده میسون گرینوود کمی فشار را کم کرده است ولی منچستر همچنان نیازمند است تا به مثلت گرینوود-مارسیال-رشفورد نفرات جدیدی اضافه کند. آن ها باید یک مدافع با کلاس جهانی جذب کنند. از نظر من باید یک هافبک، وینگر راست و مهاجم نوک نیز جذب شوند. به دلیل مصدومیت لوک شاو باید نگاهی به مدافع چپ هم داشته باشیم.

 

پیشی گرفتن رقبا از یونایتد در نقل و انتقالات:

اگر لیورپول تیاگو را جذب کند، اگر منچستر سیتی به همین شکل کار خود را در بازار ادامه دهد و چلسی نیز عملکرد فوق العاده ای در نقل و انتقالات داشته و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این باشگاه ها رقیب ما هستند و همگی وضعیت خوبی دارند و رو به جلو حرکت می‌کنند. منچستر باید کار خود را در بازار انجام دهد ولی من به استراتژی آن ها امید دارم. یونایتد باید به روند معاملات سرعت ببخشد. می‌دانم که این مسئله ساده نیست ولی سولشر به بازیکنان خود برای شروع فصل احتیاج دارد.

 

رقابت دخیا و هندرسون:

من کمی نگران این مسئله [رقابت دخیا و هندرسون] هستم ولی اگر به ظاهر مسئله نگاه کنیم جذاب به نظر می‌رسد. دخیا در شش سال گذشته چهار بار به عنوان بهترین بازیکن فصل منچستر انتخاب شده ولی قطعا در 12 تا 18 ماه گذشته او از سطح قبلی خود فاصله گرفته و با افت مواجه شده است. از سوی دیگر شما دین هندرسون را دارید. او فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و خواهان پیرهن شماره یک تیم ملی انگلیس است. هندرسون میخواهد در رقابت های مهم برای منچستر بازیکن کند و قطعا برای این کار صبر نخواهد کرد.

راه حلی برای پست گلری یونایتد:

من همیشه موقعیتی را دوست داشتم که شما یک دروازه بان شماره یک فوق العاده و یک دروازه بان ذخیره مطمئن دارید که جایگاه خود را می دانند. اگر دخیا در هفته دوم اشتباه کند، می دانید که رسانه ها چه خواهند گفت. آیا وقت حضور هندرسون فرا رسیده است؟ اوله باید در طول فصل با این سوال کلنجار برود. ساده ترین راه حل این است که هر دوی آن ها بازی های زیادی را انجام دهند. دخیا در لیگ و دین در دیگر مسابقات حضور داشته باشد. یک توافقی بین آن ها انجام می‌شود و گاهی اوقات نیز برای تناوب جای خود را عوض خواهند کرد.

 

حساسیت پست دروازه بانی:

 دخیا قطعا علاقه دارد دروازه بان اصلی باشد و هندرسون نیز جایگاه داوید را می‌خواهد. پست دروازه بانی بسیار حساس است و شما نمی‌توانید شک و تردیدی نسبت به انتخاب خود داشته باشید زیرا می‌تواند باعث دلسرد کردن بقیه اعضای تیم مانند مدافعین شود.به نظر من اگر دروازه بان مطمئن نباشد استرس زیادی در کل تیم به وجود می آید. دخیا قطعا فصل را به عنوان دروازه بان فیکس شروع خواهد کرد زیرا در فصل قبل اوله می‌توانست در مقطعی او را کنار بگذارد ولی ترجیح داد که با داوید ادامه بدهد و در حال حاضر تنها 4 هفته از آن روزها فاصله‌ داریم.

 

در این مقطع، هندرسون گلر اول یونایتد نیست:

حس میکنم که هندرسون همچنان فاصله زیادی با دروازه بان فیکس منچستر دارد. بازی در شفیلد یونایتد بسیار متفاوت از حضور در الدترافورد است.  بیشترین فشار در زمین فوتبال بر روی دروازه بان است و معتقدم دروازه منچستریونایتد یکی از پرفشار ترین پست های فوتبال در انگلیس است.

 

حمایت مدیران یونایتد از اوله:

هیئت مدیره می داند که باید از اوله حمایت کند ولی باید خرید کنند. آنها در برابر رقبای باهوشی قرار دارند، در مقابل تمام ایجنت های حاضر در بازار قرار دارند و این کار راحتی نیست اما این چیزی است که برای انجامش در این پست و مقام هستند.

نباید به بازیکن خاصی تکیه کرد:

وقتی با هواداران حرف میزنم نمی گویند ما فقط سانچو را می خواهیم. آنها می گویند ما خریدهای درستی می خواهیم. این خرید ها می توانند هر کسی باشند فقط مناسب با تیم باشند. شاید سانچو بازیکن مناسبی برای یونایتد باشد ولی من به عنوان هوادار یونایتد یک جا ننشسته ام که فکر کنم فقط او را می‌خواهیم. این خرید می تواند هر بازیکن موجود در بازار باشد که قابلیت ارتقای کیفیت های منچستریونایتد را دارد.

 

اگر هری کین در دسترس باشد، هواداران تاتنهام خواهند گفت چرا تلاش می کنید تا او از تاتنهام جدا شود ولی اگر واقعا در دسترس باشد می تواند کیفیت تیم منچستریونایتد را بسیار ارتقا دهد. بنابراین نباید فقط به بازیکنی خاص تکیه کرد.

 

افت فرناندز در پایان فصل:

برونو فرناندز در پایان فصل بسیار فرسوده شد. طی چند بازی آخر او کاملا خسته شده بود ولی انتظارات و عملکرد او از زمان حضورش باعث شد تا در تمامی بازی ها بازی کند. اواخر فصل برونو افت کرد و کاملا مشخص بود که نیاز به استراحت دارد. خوشبختانه در حال حاضر او استراحت کرده و آماده است تا دوباره بازی کند. رفتار و سبک بازی برونو هیچوقت به من نمی‌گوید که او قرار است دچار افت شود.

 

بیشتر در خصوص برونو:

برونو عقیده و شجاعت خاصی در حرکت با توپ دارد. حتی اگر او فصل را خوب شروع نکند قطعا از تلاش دست نخواهد کشید و باز هم با توپ حرکت خواهد کرد و به دنبال فضا می‌گردد. او تلاش می‌کند که تلاش می‌کند که پاس های خوبی بدهد و با توپ رو به جلو حرکت کند. این مسئله برای من بسیار ارزشمند است. برونو همیشه تلاش می‌کند که رو به جلو بازی کند و گره تیم را بگشاید. خط حمله یونایتد با وجود او می‌تواند خیلی بهتر کار کند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شیرو
شیرو
1 سال قبل

دقیقا درست گفته

شیرو
شیرو
1 سال قبل

حرف هاش درسته

عاشق یونایتد
عاشق یونایتد
1 سال قبل

با این سیاست هایی ک باشگاه داره بعید میدونم از سه تا خرید بیش تر کنه.تازه شاید خریداشون به سه تا هم نرسه

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x