نمایندگان روخو در پی نگه داشتن او در آرژانتین
نمایندگان روخو در پی نگه داشتن او در آرژانتین

نمایندگان روخو در پی نگه داشتن او در آرژانتین

یونایتد فنز – تلاش استودیانتس برای نگه داشتن مارکوس روخو در تیم خود احتمالاً بزرگترین دغدغه فوتبال آرژانتین امسال است. قرارداد قرضی این مدافع منچستریونایتد در ماه ژوئن منقضی شد و تیم لا پلاتایی در تلاش است تا به توافق جدیدی با منچستریونایتد برسد.

 

گزارشات در انگلستان مبنی بر این است که حضور مارکوس روخو در لیست فروش منچستریونایتد، هیاهوی زیادی در مطبوعات آرژانتینی در پی داشته است، به ویژه ادعا هایی که در مورد درخواست ۲۰ میلیون یورو برای فروش این مدافع آرژانتینی مطرح است.

 

روزنامه Olé در این باره مینویسد که هیچ باشگاهی در آرژانتین وجود ندارد که چنین مبلغی را به خصوص برای بازیکنی حدودا ۳۰ ساله بپردازد.

 

اما استودیانتس هنوز امید خود را از دست نداده است. آنها اصرار دارند تا قرارداد قرضی جدیدی با منچستریونایتد به امضا برسانند و به همین دلیل است که مدیر برنامه او دائما در تلاش است تا اوضاع را سامان دهد. به خصوص به این دلیل که این بازیکن دوست دارد در آرژانتین بماند.

 

حتی اگر این حماسه برای حفظ روخو به نظر طولانی و سخت باشد، ما هنوز منتظر گزارش هایی از رسانه های امریکای جنوبی هستیم که ببینیم مشتریان روخو در اروپا چه تیم هایی هستند. بنابراین شاید شیاطین سرخ گزینه های زیادی برای فروش این مدافع خود نداشته باشند. 

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

مقاله: سه استعداد شاغل در لیگ پرتغال که منچستر یونایتد باید آنها را تحت نظر بگیرد

موفقیت فرناندز و تلس در یونایتد نشان دهنده ی پتانسیل بالای لیگ پرتغال است. ۰

یک دیدگاه

  1. این پنجره اگه همه کسانی که به درد تیم نمیخوره رو رد کنیم و حتی اگه فقط یه خرید هم داشته باشیم این پنجره نقل و انتقالاتی برا من سود هنگفتی محسوب میشه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =