نماینده هافبک پالمیراس از علاقه شیاطین سرخ به موکل خود سخن می گوید

گابریل ورون وینگر ۱۸ ساله پالمیراس بازیکن دیگری است که این روزها به یونایتد لینک شده است.

یونایتد فنز – امروز Europa Calcio در ایتالیا مصاحبه ای با نماینده وینگر جوان برزیلی، گابریل ورون انجام داده است.

این بازیکن ۱۸ ساله که در پالمیراس توپ می زند، در چند ماه گذشته به چند تیم اروپایی لینک شده بود، از جمله منچستر یونایتد که از نظر رسانه ها به تمام بازیکنان علاقه دارد!

بنابراین هنگام صحبت با نماینده او، لوپرسیو سگوندو، رسانه ها بدشان نمی آمد که در مورد شیاطین سرخ نیز سوالی مطرح کنند. آنها درمورد واقعی بودن علاقه یونایتد و یا اینکه باشگاه های ایتالیایی نیز به دنبال ورون هستند یا خیر، با سگوندو گفتگو کردند.

این شرایطی است که من نمی توانم آنرا پیش بینی کنم. مذاکراتی با برخی از باشگاه ها انجام شده است و انتظار می رود پیشنهادهای رسمی ارائه شوند.

علی رغم پاسخ طفره آمیز سگوندو، یورو کالسیو مدعی است که نماینده گابریل ورون منتظر پیشنهاد رسمی منچستر یونایتد می باشد.

این نماینده همچنین در مورد پتانسیل ورون و افزایش قیمت او در بازار نقل و انتقالات پس از کسب عنوان قهرمانی کوپا لیبرتادورس در ماه گذشته صحبت کرد.

من معتقدم که دریافت پیشنهادات در پنجره پیش رو اجتناب ناپذیر خواهد بود. پالمیراس برنامه کاملاً مشخصی برای گابریل دارد و ما آن را دنبال خواهیم کرد.

فوتبال اروپا؟ گابریل ورون بازیکن بزرگی است، من در آن هیچ شکی ندارم. با وجود سن کم، او یک فوتبالیست بالغ است، او دارای ویژگی های بسیاری است که برای فوتبال امروز ضروری است.

حتی اگر این رسانه های برزیلی باشند که به طور معمول علاقه اروپا به استعدادهای محلی را گزارش می کنند، اما در مورد گابریل ورون اوضاع متفاوت بوده است. این رسانه های ایتالیایی و اسپانیایی هستند که ادعا می کنند تیم های لیگ برتری در حال تعقیب وینگر پالمیراس می باشند.

اکنون که نماینده او با رسانه های ایتالیایی صحبت می کند، تعجب می کنیم که چرا هنوز در برزیل شایعاتی درمورد آینده وی وجود ندارد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =