نمانیا ماتیچ: در منچستر خوشحال هستم؛ از بازگشت مک تومینای نگران نیستم
نمانیا ماتیچ: در منچستر خوشحال هستم؛ از بازگشت مک تومینای نگران نیستم

نمانیا ماتیچ: در منچستر خوشحال هستم؛ از بازگشت مک تومینای نگران نیستم

یونایتد فنز – زمانیکه نمانیا ماتیچ زمان بازی اش محدود شده بود، شایعات مبنی بر خروج او از تئاتر رویاها در ژانویه شنیده می شد؛ شایعاتی که رنگ حقیقت به خود نگرفت و این هافبک باتجربه در منچستر ماندنی شد.

 

با این حال با شروع سال نوی میلادی، اوضاع کاملا برای او تغییر کرد و تا به اینجای کار با توجه به مصدومیت پل پوگبا و اسکات مک تومینای در ۱۰ بازی برای شیاطین به میدان رفته است. هر چند اکنون، او وضعیت مطلوبی در یونایتد دارد اما قرارداد وی تا پایان این فصل اعتبار دارد و در صورت عدم توافق برای تمدید قرارداد، ماتیچ می تواند به صورت آزاد منچستریونایتد را ترک کند.

 

ماتیچ در خصوص وضعیت فعلی خود و تغییر ناگهانی شرایط گفت:

این فوتبال است. من آماده و خوشحال هستم و بازی می کنم. همه چیز در حال حاضر خوب است. من میدانستم در فوتبال شرایط تغییر می کند. از اینکه چه زمانی نوبت بازی من فرا می رسد، اطلاعی نداشتم اما می دانستم چند فرصت خواهم داشت و وظیفه ام بود به بهترین شکل از فرصت هایم استفاده کنم.

 

ماتیچ در ادامه افزود:

این دقیقا کاری است که من در حال انجام آن هستم؛ و اگر شما بازی نمی کنید، همیشه باید تمرکز خود را حفظ کنید. حتی اگر شما بازیکن جوانی هستید، باید بدانید روزی نوبت بازی شما خواهد بود و وقتی آن روز فرا برسد، باید از فرصتتان استفاده کنید. این موضوع برای من و تمام بازیکنان در تمامی سنین صادق است.

جایگاه نمانیا ماتیچ حالا با بازگشت اسکات مک تومینای دچار تزلزل شده است. با این حال هافبک اسبق بنفیکا و چلسی از این موضوع نگران نیست:

اسکات بازیکن فوق العاده ای است. همیشه برای بازیکنان باکیفیت در تیم فضا هست. این مربیان هستند که باید تصمیم بگیرند چه کسی بازی کند و نحوه ی فعالیتمان در زمین به چه شکل خواهد بود. از بازگشت اسکات نگران نیستم. وقتی او در تیم است خوشحال هستم.

 

ماتیچ در پایان در خصوص مک تومینای گفت:

او از آن دسته بازیکنانی است که من دوست دارم. به تمرین کردن با آنها علاقه مند هستم. به عنوان یک انسان، اسکات بسیار خوب است. از بازگشتش خوشحالم و امیدوارم در آینده از مصدومیت ها در امان بماند.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 4 =