نمانیا ماتیچ آنتونی مارسیال را به چالش ادامه روند گل زنی اش دعوت می کند.
نمانیا ماتیچ آنتونی مارسیال را به چالش ادامه روند گل زنی اش دعوت می کند.

نمانیا ماتیچ آنتونی مارسیال را به چالش ادامه روند گل زنی اش دعوت می کند.

یونایتد فنز – نمانیا ماتیج در مورد تجربه اولین بازی در کنار پل پوگبا و برونو فرناندز صحبت می کند و همچنین آنتونی مارسیال را به چالش ادامه روند گل زنی و هتریک اش دعوت می کند.

اوله گانر سولشر دو بازیکن را از ابتدای بازی مقابل شفیلد کنار هم قرار داده بود که این بازی با پیروزی ۳-۰ یونایتد مقابل شفیلد با هتریک مارسیال به پایان رسید. هردوی پوگبا و فرنداندز تاثیرگذار ظاهر شدند و همچنین ماتیچ هم در نقش دفاعی خود بین سه هافبک یونایتد بسیار محکم ظاهر گردید.

ملی پوش صرب در مورد این دو بازیکن ، بعد از بازی به صحبت پرداخته است. ماتیچ در گفتگو با تلوزیون باشگاه گفت:

به نظرم بازی کردن با بازیکنان درجه یک بسیار خوب است. نه تنها آنها(پوگبا و برونو)، من مطمئن هستم ما در آینده با هم پیشرفت خواهیم کرد، همچنین با اسکات و فرد و هر کسی که با او بازی می کنیم.

    فکر می کنم ما در تمام طول ۹۰ دقیقه بر بازی تسلط داشتم. البته این را هم می دانستیم که آنها ضد حمله های خطرناکی خواهند داشت زیرا آن ها از لحاظ تاکتیکی بسیار خوب بازی کی گردند. ما با احترام با آنها برخورد کردیم. من از نمایش تیم بسیار خرسندم.

 

ماتیچ همچنین آنتونی مارسیال را، که به اولین بازیکن در یونایتد تیدیل شد که پس از هتریک رابین فن پرسی در سال ۲۰۱۳ موفق به هتریک شد، را ستایش می کند:

    فکر می کنم به ثمر رساندن گل برای او بسیار ارزشمند بود،برای هر مهاجمی به ثمر رساندن گل اعنماد به نفس به ارمغان می آورد. بسیار خوش حالم که مهاجان تیم در فرم بسیار خوبی قرار دارند. امشب آنتونی بهترین بازیکن زمین بود. همه موقعیت هایی که به دست آورد را به گل تبدیل کرد. بیایید ببینیم که او در آینده برای ما چه خواهد کرد.

درباره ی Apollo52

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =