دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / نظر هررا و اسمالینگ در مورد دیدار مقابل چلسی

نظر هررا و اسمالینگ در مورد دیدار مقابل چلسی

آنها پس از شکست خفیف در خانه آبی های لندن در مصاحبه با MUTV نظرات خود را در مورد عملکرد تیم بیان نمودند.

یونایتد فنز – آندر هررا

خیلی ناامید کننده بود چرا که برای کسب پیروزی به اینجا آمدیم، به خوبی آنها را پرس کردیم و در نیمه نخست چندین موقعیت ایجاد نمودیم. آنها نیز به موقعیت هایی دست یافتند، تیم بسیار خوبی هستند ولی ما بهتر ظاهر شدیم و حتی در نیمه دوم نیز فلینی و راشفورد چند شوت خوب به سمت دروازه روانه کردند. چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در پانزده بیست دقیقه اول، بازی را در دست داشتند و همین باعث شد تا موفق یه گلزنی شوند.

وقتی می بازید دوست دارید هر چه سریعتر به سراغ بازی بعدی بروید اما باید منتظر اتمام بازی های ملی باشیم، هر چند فرصت خوبی برای استراحت است، برخی از بازیکنان از زمان آخرین بازی های ملی تا کنون در تمامی دیدار ها حضور داشته اند پس می توانند از این برهه برای استراحت و ریکاوری استفاده کنند.

 

کریس اسمالینگ

نتیجه آزار دهنده است، ما تلاش بسیاری داشتیم و در اکثر دقایق بر بازی مسلط بودیم. در نیمه اول آنها را وادار به عقب نشینی کردیم و تنها کافی بود یکی از فرصت های بدست آمده را تبدیل به گل کنیم. همچنین در بیست دقیقه پایانی فشار زیادی بر تیم حریف وارد نمودیم و به نظرم شایستگی این را داشتیم که به گل برسیم.

متاسفانه باید به سراغ بازی های ملی برویم که البته فرصتیست که خود را جمع و جور کنیم و برای جبران آن برنامه ریزی نماییم. می بایست در بازی بعدی با آنها در اولدترافورد عملکردی فوق العاده به نمایش بگذاریم تا دوباره برای هواداران افتخار آفرینی کنیم.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *