خانه / مصاحبه / نظر مورینیو درباره پیروزی برابر زسکا

نظر مورینیو درباره پیروزی برابر زسکا

مورینیو از پیروزی پرگل مقابل زسکا مسکو خوشحال و راضی است.

نظر رییس درباره پیروزی پرگل مقابل زسکا مسکو

باعث شدیم بازی آسانی به نظر بیاید

” به نظرم ما باعث شدیم بازی آسان به نظر برسد. ما خیلی قدرتمند شروع کردیم، با انگیزه خود آنها را غافلگیر کردیم و واقعا قوی ظاهر شدیم. ما بازی را کشتیم. آنها به آن خوبی که بودند به نظر نمی آمدند ولی تصور من این است که دلیل این امر بازی خوب ما بود.”

غیر منتظره ولی واقعا خوب

” نتیجه ۳.۰ در نیمه اول غیر منتظره بود ولی ما با قدرت شروع کردیم، واقعا قوی بودیم، آنها را تحت فشار قرار دادیم، توپ ربایی کردیم و ضد حمله های ما مثل همیشه سریع و خطرناک بود. در ۳۰ دقیقه ابتدایی چهار شوت داشتیم، ۳ گل زده بودیم و دروازه بان آنها یک واکنش خارق العاده روی شوت تیر یک میختاریان از خود نشان داد. پس ما بسیار قدرتمند شروع کردیم و با برد ۳.۰ نیمه اول بازی را در اختیار خود داشتیم. سپس فقط بازی را کنترل کردیم پس واقعا خوب بود.

روملوی سرخپوش به خوبی آماده است

” او در حال ثبت رکورد بزرگی است. می دانیم که بازیکن بسیار خوبی است، می تواند گلهای بسیاری به ثمر برساند و در تیمی بازی کند که با بازیکنان باکیفیت احاطه شده است، در چنین تیمی کار او حتی آسانتر هم‌ می شود. اما باید اعتراف کنم که او گلهای واقعا مهمی به ثمر می رساند و تقریبا در هر دیدار این کار را انجام می دهد. برای من قیمت او مهم نیست در حالیکه برای من مهم دو بازی شش امتیاز و موقعیت خوب لیگ قهرمانان است. چهار بازی دیگر پیش رو داریم ولی واقعا قدرتمند شروع کردیم و تقریبا به هدف خود نزدیک هستیم.”

مارسیال چشم نواز بازی می کند

” بله او خواسته های من را درک و عملی می کند. به نظرم روند بازی و روش بازی ما نیز با قابلیتهای او تطابق داشت. او آزادی عمل و حمایت بسیاری داشت و بازیکنان با کیفیت بسیاری اطراف او را احاطه می کردند و من از این بابت خوشحال هستم.”

آرامش داشتن بازیکنان طبیعی بود

“من امشب آن فوتبال پلی استیشنی را زیاد ندیدم، فقط کمی آرامش داشتیم، واکنشی از تیم میزبان از روی غروری عادی که سعی بر گلزنی داشت، سعی داشت نتیجه متفاوتی کسب کند و ما فقط کمی آرامش داشتیم. چندین فرصت خوب داشتیم اما به نظرم این عادی است. ما شنبه یک بازی داریم. لیورپول از ما خوش شانس تر است، آنها سه شنبه بازی کردند و یکشنبه بازی دارند، ما چهارشنبه بازی کردیم و باید مجددا ۱۷.۳۰ شنبه به میدان برویم. پس به نظرم این طبیعی است که کمی آرامش داشته باشیم.”

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *