چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / نظر بروما درباره ی علاقه ی مورینیو به او

نظر بروما درباره ی علاقه ی مورینیو به او

در یکی از سرتیتر های بزرگ O jogo’ s در روز پنجشنبه هدف منچستریونایتد، بروما علاقه ی خود را برای ملحق شدن به تیم مورینیو نشان داد.

یونایتد فنز_ مهاجم گالاتاسرای در مصاحبه ای که با این روزنامه داشت درباره ی موضوعات مختلفی صحبت کرد مخصوصا درباره ی آینده اش در فوتبال اروپا.یکی از سوالات ابتدایی در مصاحبه در خصوص منچستریونایتد و تاتنهام بود، چرا که این بازیکن اخیرا به این دو باشگاه لینک شده است. او پاسخ داد:

در حال حاضر من به اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد فکر نمیکنم، من با گالاتاسرای قرارداد دارم و اینجا خوشحالم چرا که همه مرا دوست دارند.هواداران با من به خوبی برخورد میکنند، نام من را در ورزشگاه فریاد میزنند. آنها من را مانندی فرزندی پذیرفته اند.

سپس از او درباره ی علاقه اش به انتقال توسط مورینیو سوال شد:

البته، هر بازیکنی کار کردن با او را دوست دارد این میتواند یک افتخار برای من باشد ولی تا زمانی که این اتفاق نیوفتاده است من تمرکزم را روی گالاتاسرای میگذارم.

bruma-1

پرسیده شد که آیا لیگ جزیره لیگ مورد علاقه ی اوست، بروما گفت:

بله در حال حاضر لیگ مورد علاقه ی من است چرا که من پیش از این در اسپانیا بازی کرده ام. من میتوانم به خوبی خود را با سبک بازی در لیگ جزیره سازگار کنم.

این روزنامه همچنین از بازیکن ۲۲ ساله پرسید که قراردادن بند آزادسازی ۳۵ میلیون یورویی توسط گالاتاسرای میتواند کار را برای انتقال او خارج از ترکیه سخت تر کند! او پاسخ داد:

من نمیتوانم از این فرار کنم، این چیزی است که باشگاه میخواهد.اگر من در جایگاه کنونی هستم به خاطر شایستگی خودم است و حالا انتظارات از من بیشتر شده است کاری که من باید بکنم این است که بیشتر تلاش و پیشرفت کنم.

 

مدیربرنامه های بروما Catio Balde در گفتگو با sport witness تایید کرد که بازی کردن در لیگ جزیره آرزوی بروما است ولی در حال حاضر هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه های انگلیسی دریافت نکرده اند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *