خانه / هیچکدام / خشنودی زلاتان از شرایط حال حاضر شواینی

خشنودی زلاتان از شرایط حال حاضر شواینی

زلاتان ایبراهیموویچ نظرات خود را در مورد وضعیت کنونی بازیکن آلمانی منچستریونایتد گفته است…

یونایتدفنز – به گزارش نشریه اکسپرس باستین شواین اشتایگر، شب گذشته اولین بازی خود را تحت نظر مورینیو برابر وستهم انجام داد که با پیروزی ۴ بر ۱ شیاطین سرخ به پایان رسید. 

در ابتدای حضور مورینیو در منچستریونایتد، وی ابتدا شواینی را از تمرین با تیم اصلی محروم کرد و حتی نام او را در لیست تیم برای بازی در لیگ اروپا نیز قرار نداد. اما شواینی که از ماه مارچ تا شب گذشته برای شیاطین سرخ به میدان نرفته بود، ابتدای ماه گذشته به تمرینات تیم اصلی بازگشت و سپس برای مدت کوتاهی برابر وستهم به میدان رفت.

زلاتان که در پیروزی شب گذشته یونایتد دو گل به ثمر رساند، از بازگشت شواینی به تیم اصلی ابراز خوشحالی کرده است. اسطوره بایرن مونیخ، شب گذشته پس از اینکه در دقیقه ۸۷ به جای آنتونی مارسیال وارد زمین شد، با تشویق فوق العاده ی هواداران یونایتد مواجه شد.

ایبراهیموویچ در مورد شواینی گفت:

بسیار برای او خوشحالم. به خاطر این خوشحالم که شرایطی که او پشت سر گذاشت، اصلا شرایط آسانی نبود. او به سختی تمرین می کرد و صبور و باحوصله باقی مانده بود. این کار اصلا آسان نیست، به خصوص برای بازیکنی با چنین کارنامه ای درخشان. من چیزی به جز احترام برای او ندارم و فوق العاده خوشحالم که او برگشته است. وی واقعا شخصیت فوق العاده ای دارد. همه ی بازیکنان از بازگشت او به زمین خوشحال بودند و دیدید که وی با تشویق عظیم هواداران نیز مواجه شد.

 

درباره ی سهراب کریمی

سهراب کریمی هستم. به عشق یونایتد و هواداران یونایتد اومدم که به یونایتدفنز کمک کنم ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *