نزدیکان دخیا از برنامه های او برای فوتبالش می گویند
نزدیکان دخیا از برنامه های او برای فوتبالش می گویند

نزدیکان دخیا از برنامه های او برای فوتبالش می گویند

یونایتد فنز- منابع نزدیک به بازیکن اسپانیایی گفته اند که دیوید در تعطیلات پیش فصل با میگل آنخل اسپانا، مربی دروازه بانان زیر ۲۱ سال اسپانیا، تماس گرفت تا از او درخواست کند چند روزی با یکدیگر تمرین کنند. دخیا فصل ۲۰۱۹/۲۰ را یک فاجعه نمی داند اما آگاه است که لحظات سختی را پشت سر گذاشت و در کل عملکردش نسبت به فصول گذشته و قبل جام جهانی ۲۰۱۸ افت کرده است.

 

در طول جلسات انفرادی با تیم ملی اسپانیا در مقر فدراسیون فوتبال اسپانیا، دخیا به طور مشخص روی جایگیری های خود کار کرد تا بتواند از موقعیت خود برای کمک به دفاع جلوتر بیاید. او همچنین روی ضربات شروع مجدد و بازی با پای خود تمرین کرده است.

 

دیوید دخیا احساس می کند می تواند مسئولیت بیشتری در زمین بر عهده بگیرد و اقتدار خود را نشان دهد، زیرا طبق گفته منابع، او دیگر آن بازیکن فروتن جوانی که در انتظار انتخاب برای تیم ملی بود نیست. آنها می گویند:

دیوید همیشه بازی با پا را دوست داشته است زیرا او در زمان کودکی مهاجمی بود که گل های زیادی به ثمر میرساند. او میتواند خیلی بهتر از بسیاری هم تیمی هایش در یونایتد ضربه آزاد بزند.

 

دیوید در انجام وظایفش بسیار مطمئن است زیرا در آن خیلی ماهر است اما می داند که باید به سختی تلاش کند تا در حرکات بیرون از محوطه اش پیشرفت کند. این با اعتماد به نفس به وجود می آید، هر چه بیشتر آن را انجام می دهد در آن بهتر می شود.

نزدیکان دخیا می گویند عملکرد او در دو وقفه اخیر بازی های ملی نشان دهنده معیار واقعی فرم فعلی اوست. گلی که در برابر اوکراین دریافت کرد به دلیل تغییراتی است که او در پیشرفت سبک بازی خود ایجاد کرده است. منابع ادامه دادند:

دیوید بسیار با استعداد است و برای ادامه پیشرفت به کسی نیاز دارد که در اوج بماند. رقابت سالم، انگیزه ای برای پیشرفت کردن است. او در تابستان این را درک کرد، به همین دلیل به دیدار میگل آنخل رفت.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *