ناپولی حتی با ۱۰۰ میلیون یورو راضی به فروش کولیبالی نمی شود

گفته می شود پیشنهاد سنگین شیاطین سرخ برای کالیدو کولیبالی، مورد قبول طرف ایتالیایی قرار نخواهد گرفت. طبق گزارش منابع محلی، رئال مادرید نیز در بازار نقل و انتقالاتی به دنبال یک مدافع وسط است.

یونایتد فنز – روزنامه ی اسپانیایی AS در روز شنبه گزینه هایی را برای کهکشانی ها پیشنهاد داده است که نام کالیدو کولیبالی نیز در آن به چشم می خورد. مدافع ناپولی چندین سال است که به باشگاه های مختلف لینک می شود و این روزنامه مدعی است که یونایتد قادر است بالای ۱۰۰ میلیون یورو نیز برای وی بپردازد.

چنین مبلغی از نظر باشگاه ایتالیایی کافی نیست و باید دید که آیا واقعا غول های انگلیسی قصد دارند این مبلغ سنگین را برای کولیبالی بپردازند یا نه. او در ماه ژوئن ۳۰ ساله می شود و بنابراین به نظر می رسد که ارزش خود را نتواند به مرور زمان حفظ کند.

این روزنامه همچنین معتقد است که اگر ناپولی موفق نشود به لیگ قهرمانان صعود کند، قیمت مورد نظر خود را کاهش خواهد داد. علاوه بر این، بحران مالی گسترده در باشگاه ها، می تواند موضع ببر های جنوب را تغییر دهد.

این موارد ممکن است هنوز برای منچستر یونایتد، رئال مادرید یا هر باشگاه دیگر کافی نباشد و کولیبالی شانس خود را برای انتقالی بزرگ، از دست بدهد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود. +۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یک =