نام مارکوس رشفورد در بین تاثیرگذارترین افراد مجله تایم

رشفورد سال گذشته به دلیل تلاش هایش در مبارزه با فقر کودکان، سومین نشان افتخار برتر بریتانیا موسوم به MBE را از ملکه انگلیس دریافت کرده بود.

یونایتد فنز –دادخواست تنظیم شده توسط مهاجم منچستر یونایتد که خواستار ارائه وعده های غذایی رایگان در مدارس انگلیس بود، بیش از یک میلیون امضا جمع کرد و او به خاطر کارهایی که در طول پانادمی انجام داد، شناخته شده است.

مارکوس رشفورد در مجله تایم جزو ۱۰۰ فرد تأثیرگذار معرفی شده است، لیستی متشکل از افرادی که آینده جامعه را شکل می دهند.

مهاجم منچستر یونایتد هنوز هم در زمین تأثیرگذار است، اما اعتبار او در سال گذشته به دلیل کارهایی که برای مقابله با فقر غذایی کودکان و تاثیر منفی بر جامعه انجام داده، افزایش یافته است.

لوئیس همیلتون، قهرمان فرمول جهان۱، درمورد رشفورد نوشت:

مارکوس با ایستادن در برابر آسیب پذیرترین افراد جامعه ما، و استفاده از بستر و نفوذ خود برای ایجاد تغییرات مثبت، به تعداد بیشماری القا کرد تا در این مأموریت به او بپیوندند و جایگاه خود را به عنوان الگو تقویت کند.

در سالی که قدرت همکاری در جهت دستیابی به یک هدف مشترک را به ما نشان داد، وی یک نیرو برای ایجاد اتحاد مردم در سراسر انگلیس در تلاش برای اطمینان از گرسنه نماندن هیچ کودکی ایجاد کرد.

دادخواست تنظیم شده توسط رشفورد که خواستار ارائه وعده های غذایی رایگان در مدارس انگلیس بود، بیش از یک میلیون امضا جمع کرد و دولت را مجبور به تغییر سیاست و ارائه حمایت های مورد نیاز کرد.

رشفورد ۲۳ ساله همچنان بر روی پروژه هایی با هدف کمک به آسیب پذیرترین افراد جامعه کار می کند، زیرا محدودیت های Covid 19 همچنان در سراسر کشور شرایط را سخت تر می کند.

منبع: Eurosport

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 6 =