یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

نام مارکوس رشفورد در بين تاثيرگذارترين افراد مجله تايم

رشفورد سال گذشته به دليل تلاش هايش در مبارزه با فقر کودکان، سومين نشان افتخار برتر بريتانيا موسوم به MBE را از ملکه انگليس دريافت کرده بود.

یونایتد فنز –دادخواست تنظيم شده توسط مهاجم منچستر يونايتد که خواستار ارائه وعده هاي غذايي رايگان در مدارس انگليس بود، بيش از يک ميليون امضا جمع کرد و او به خاطر کارهايي که در طول پانادمي انجام داد، شناخته شده است.

مارکوس رشفورد در مجله تايم جزو 100 فرد تأثيرگذار معرفي شده است، ليستي متشکل از افرادي که آينده جامعه را شکل مي دهند.

مهاجم منچستر يونايتد هنوز هم در زمين تأثيرگذار است، اما اعتبار او در سال گذشته به دليل کارهايي که براي مقابله با فقر غذايي کودکان و تاثير منفي بر جامعه انجام داده، افزايش يافته است.

لوئيس هميلتون، قهرمان فرمول جهان1، درمورد رشفورد نوشت:

مارکوس با ايستادن در برابر آسيب پذيرترين افراد جامعه ما، و استفاده از بستر و نفوذ خود براي ايجاد تغييرات مثبت، به تعداد بيشماري القا کرد تا در اين مأموريت به او بپيوندند و جايگاه خود را به عنوان الگو تقويت کند.

در سالي که قدرت همکاري در جهت دستيابي به يک هدف مشترک را به ما نشان داد، وي يک نيرو براي ايجاد اتحاد مردم در سراسر انگليس در تلاش براي اطمينان از گرسنه نماندن هيچ کودکي ايجاد کرد.

دادخواست تنظيم شده توسط رشفورد که خواستار ارائه وعده هاي غذايي رايگان در مدارس انگليس بود، بيش از يک ميليون امضا جمع کرد و دولت را مجبور به تغيير سياست و ارائه حمايت هاي مورد نياز کرد.

رشفورد 23 ساله همچنان بر روي پروژه هايي با هدف کمک به آسيب پذيرترين افراد جامعه کار مي کند، زيرا محدوديت هاي Covid 19 همچنان در سراسر کشور شرايط را سخت تر مي کند.

منبع: Eurosport

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x