دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ناراحتی فرگوسن کبیر از رفتار مورینیو

ناراحتی فرگوسن کبیر از رفتار مورینیو

در سال ۲۰۰۶ سر الکس با چلسی مورینیو در اولدترافورد رو به رو شد و بازی را با نتیجه ۳-۰ به حریف واگذار نمود.

یونایتد فنز – در این دیدار آبی ها می دانستند که این برد می تواند قهرمانی آنان را در لیگ تضمین کند، در آن زمان خوزه مورینیو فصل دوم حضور خود را در باشگاه غربی لندن می گذراند و پیش از آن نیز در پورتو خدمت می کرد. سپس آن ها توسط ویلیام گالاس به میزبان خود اعلام نمودند که بازی سختی پیش رو دارند، پس از آن جو کول نیز موفق شد برای بار دوم دروازه منچستری ها را باز کند و در اواخر بازی هم ریکاردو کاروالیو با گل سوم کار را بر شاگردان فرگوسن یکسره ساخت. بدین ترتیب بعدازظهری غم انگیز برای یونایتدی ها رقم خورد و علاوه بر آن وین رونی نوجوان نیز به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد.

 

 

در این مورد MEN اظهار دارد که در آن رویداد فرگوسن کبیر بابت رفتار مورینیو خشمگین شد چرا که وی پیش از پایان بازی اقدام به دست دادن با همتای منچستری خود نمود. با وجود عملکرد بهتر چلسی، بدون شک فرگوسن نیز به دلیل نمایش دلخراش بازیکنان عصبانی بود. او چنین بیان داشت:

” قابل باور نیست، به هیچ وجه نتیجه ۳-۰ بیانگر عملکرد ما نمی باشد، اگر شما به این راحتی که امروز ما شکست را پذیرفتیم مغلوب می شدید حتما می بایست قرص آرام بخش مصرف می کردید. ما تسلط خوبی بر بازی داشتیم و فرصت های مناسبی نیز بدست آوردیم اما نتیجه نگرفتیم. تیم چلسی استحقاق این پیروزی و دستاوردهای آتی را دارد و آنها مانند یک قهرمان عمل کردند. “

این طوفان بین دو تیم فرگوسن را بیم دار نمود و اولویت های او را در برنامه ها تغییر داد و تصمیم بر آن گرفت تا انرژی تازه ای را در بازیکنان خود ایجاد نماید و نتیجه آن چنین شد که فصل بعد با درخشش وین رونی و کریستیانو رونالدو توانستند عنوان قهرمانی را به چنگ آورند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *