خانه / هیچکدام / میکی از کار کردن با خوزه ناراضی است
MANCHESTER, ENGLAND - SEPTEMBER 10: Henrikh Mkhitaryan of Manchester United (R) takes the ball past Aleksander Kolorov of Manchester City (L) during the Premier League match between Manchester United and Manchester City at Old Trafford on September 10, 2016 in Manchester, England. (Photo by Alex Livesey/Getty Images)

میکی از کار کردن با خوزه ناراضی است

هنریک میخیتاریان در مصاحبه ای که از او شد گفت که من در پست خود باری نمیکنم و همین علت عقب افتادنم و خوب بازی نکردنم هست…


یونایتدفنز – مهاجم ارمنی بازی خود را در ابتدا به خوبی شروع کرد ولی با تعویض در نیمه اول در بازی دربی گمانه زنی هایی حاکی از ناراضی بودن خوزه از وی به گوش رسید.

به گزارش سان،شیاطین سرخ بازی را ۲٫۱ باختند که در ان به نمایش ضعیف میخیتاریان اشاره نیز شد ولی او اذعان کرد که علت خوب نبودن وی بازی کردن در پست غیر اختصاصیش میباشد. در سه بازی قبل او در پشت مهاجم بازی میکرد و بازی را به جناح های مختلف گسترش میداد. مورینیو به او این شانس را داد تا در پست شماره ۱۰ بازی کند که میخیتاریان در این پست ناکام بود.

این بازیکن ۲۷ساله یکی از بهترین بازیکنان اروپا در فصل قبل بود، با امار:۱۱ گل زده و ۱۵ پاس گل برای دورتمند نمایش قابل قبولی از خود نشان داد. ولی او برای بازی کردن در جلوی وین رونی تلاش خود را میکند.

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *