میلان در شرف تماس با سران منچستر یونایتد برای دائمی کردن قرارداد دیوگو دالوت

مطبوعات ایتالیایی همچنان در حال صحبت در مورد دائمی کردن قرارداد دیوگو دالوت با آث میلان هستند. گفته می شود وی هیچ نقشی در برنامه های اوله گنار سولشر ندارد.

یونایتد فنز – Calciomercato، امروز در این باره صحبت کرده است و مدعی بوده که روسونری به دنبال تخفیفی است، تا در پایان فصل بازیکن را به طور دائمی جذب کند. دالوت در حال حاضر به طور قرضی در ایتالیا حضور دارد، و تاکنون در ۱۶ بازی برای باشگاهش به میدان رفته تا ثابت کند در هر دو طرف زمین تاثیر گذار است.

آث میلان با هیچ یک از سران منچستر یونایتد، علی الخصوص وودوارد، پیرامون خرید بازیکن، صحبت نکرده است، اما به نظر می رسد این کار را نیز وارد لیست کار هایشان کرده باشند و به زودی آن را انجام دهند.

رسانه ی ایتالیایی می گوید که دالوت جایی در افکار سولشر ندارد، زیرا وی هم اکنون به دنبال جایگزینی دیگر برای آرون ون بیساکا است. گفته می شود گرفتن دالوت از شیاطین سرخ کار آسانی نخواهد بود. مثال بارزش نیز مذاکرات آ اس رم بر سر کریس اسمالینگ بود که ماه ها به طول انجامید.

همچنین به نظر می رسد که میلان خرج زیادی نخواهد کرد و قصد دارد همان ۱۹ میلیون پوندی که منچستر یونایتد هنگام جذب دالوت از پورتو پرداخت را بپردازد. طبق سایر گزارشات این منبع، سویا نیز علاقمند به جذب فول بک ۲۱ ساله می باشد و مدیر عامل آن ها، مونچی، اکنون در حال ارزیابی این انتقال است، اما آن ها فقط در صورت عدم توافق شیاطین سرخ با میلان، پا جلو خواهند گذاشت.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 15 =