خانه / هیچکدام / میرر: منچستریونایتد دو بازیکن اتریشی بوندسلیگا را زیر نظر دارد

میرر: منچستریونایتد دو بازیکن اتریشی بوندسلیگا را زیر نظر دارد

منچستریونایتد دیوید آلابا و بوامگارتلینگر را زیر نظر دارد.

یونایتد فنز- منچستریونایتد دیوید آلابا و جولیان بوامگارتلینگر اتریشی را برای جانشینی بازیکنانی که احتمال خروجشان بسیار بالا است زیر نظر دارد. ژوزه مورینیو باور دارد که منچستریونایتد به تقویت در پست هافبک دفاعی و بازیکنی برای جانشینی لوک شاو احتیاج دارد.

میرور ادعا کرده است که مشتری اصلی آلابا رئال مادرید میباشد و منچستریونایتد باید با این تیم اسپانیایی برای خرید مدافع اترشی بایرن رقابت کند. دیوید آلابا در حال حاظر بعنوان یکی از بهترین مدافعان کناری جهان شناخته میشود. این بازیکن ۲۴ ساله تا سال ۲۰۲۱ با بایرن قرارداد دارد و مورینیو آماده پرداخت مبلغ هنگفتی برای خرید او میباشد.

بوامگارتلینگر ۲۸ ساله نیز پتانسیل بالایی برای جانشینی باستین شواین اشتایگر و مورگان اشنایدرلین دارد. هر دو آنها به احتمال فراوان با توجه به اینکه در تاکتیک ژوزه مورینیو کارآمد نیستند فروخته خواهند شد. او در همین تابستان راهی لورکوزن شد اما گفته میشود که هنوز هم در رادار آقای خاص میباشد.

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *