مگوایر: در یک بحران بزرگ به سر می بردیم اما اکنون پایه مستحکمی داریم

مصاحبه کاپیتان این روز های منچستریونایتد را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز- هری مگوایر در مورد آنچه در تیم تغییر کرده است، گفت:

ما شروع خوبی در فصل جاری نداشتیم و این را می دانستیم، اما دوباره روی فرم بازگشتیم و روی این موضوع کار کرده ایم. خوشبختانه واکنش خوبی از خود نشان دادیم.

بعد از شکست مقابل تاتنهام همه ما ویران شدیم. ما در این فصل تنها سه بازی انجام داده بودیم و احساس می کردیم در یک بحران بزرگ به سر می بریم. احساس کاملاً عجیبی بود اما انتظار نداریم در چنین بازی هایی در اولدترافورد شکست بخوریم.

مدافع انگلیسی ادامه داد:

در سه بازی نخست موقعیت های خطرناک بسیاری روی دروازه ما وجود داشت، بنابراین به عنوان یک واحد دفاعی می دانستیم که باید پیشرفت کنیم و از استحکام بیشتری برخوردار شویم. از زمان تعطیلات بازی های ملی، مانند فصل گذشته عملکرد دفاعی بهتری به نمایش گذاشتیم.

ما به آن پایه مستحکم بازگشته ایم. واقعا مهم است که به مهاجمان فرصت گلزنی بدهیم، اگر آنها موفق به زدن یک، دو یا سه گل شوند، در نهایت منجر به کسب پیروزی برایمان خواهد شد. در حال حاضر روی این موضوع کار می کنیم.

بازیکن ۲۷ ساله شیاطین سرخ پیرامون تغییر ترکیب تیم برای هر بازی افزود:

عمق ترکیب بسیار مهم است. برای مربی داشتن چنین ترکیبی بسیار خوب است. دیدید که او چهار یا پنج تغییر ایجاد کرد به عنوان مثال دادن شانس به کسانی که بازی های کمتری انجام داده اند و در تمرینات سخت کار می کنند، که این اتفاق تاثیر بسزایی داشته است. امسال شاهد تلاش گروهی زیادی خواهیم بود.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: عملکرد درخشان زوج پوگبا و فرناندز

نگاهی به هنرنمایی دو ستاره خط هافبک شیاطین سرخ. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =