مگوایر: خوشحالم که در برابر میلان بازی خواهم کرد؛ باید با تلاش بیشتری راه را ادامه دهیم

مصاحبه ی کاپیتان شیاطین سرخ، هری مگوایر، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – هری مگوایر در مورد پیشرفت تیم اظهار داشت:

ما قطعا پیشرفت کرده ایم. من دو سال قبل به باشگاه پیوستم و مردم تصور نمیکردند که بتوانیم بین ۴ تیم اول باشیم ولی این امر محقق شد. سپس فصل بعد را شروع کردیم و بازهم مردم فکر نمیکردند که بتوانیم میان تیم های برتر قرار بگیریم.

من ایده ها و افکار خود و نیز احساس و تفکری که در تیم وجود دارد را با اوله در میان میگذارم و نیز درباره اینکه چگونه می توانیم بهتر و بیشتر پیشرفت کنیم، گفتگو می کنیم و اوله نیز نگرشی یکسان در این زمینه دارد.

مدافع انگلیسی منچستر یونایتد سپس راجع به حریف این تیم در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا، آث میلان، صحبت کرد:

به طور مشخص ما دیگو دالوت را داریم که بطور قرضی در میلان بازی می کند و مطمئنم چندین نفر از بازیکنانمان با او در ارتباط هستند. ما آگاهیم که آنها چه تیم خوب و سطح بالایی می باشند و امسال در سری آ بسیار عالی کار کرده اند و بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

وقتی کوچک تر بودم، میلان یک باشگاه بزرگ و مطرح بود. سن سیرو یک استادیوم خاطره انگیز و باشکوه است. وقتی که قرعه کشی انجام شد و متوجه شدیم که با چه تیمی بازی خواهیم داشت، این یک قرعه بسیار هیجان انگیز بود. رقابت بزرگ و مهمی است و خوشحالم که در این بازی حضور خواهم یافت و بازی خواهم کرد.

کاپیتان شیاطین سرخ ادامه داد:

من از بابت اینکه می توانم کاپیتان این باشگاه باشم و رهبری تیم را بر عهده داشته باشم احساس خوشبختی می کنم. این افتخار بزرگی است من هر کاری از دستم بر می آید انجام می دهم تا یک کاپیتان موفق باشم مسلماً مهمترین چیز این است که شروع به بالا بردن جام ها و شروع به پیروزی در بازی ها به صورت ثابت کنیم.

من خواسته های زیادی دارم. مطمئن هستم که شما می توانید با بسیاری از بازیکنان صحبت کنید و آنها به شما می گویند که من در رختکن بسیار پر سر و صدا و پرشور هستم.

مرد ۲۸ ساله در مورد سولشر گفت:

من احساس می کنم که اوله کار خود را به بهترین نحو انجام داده است. او خونسرد و آرام است، اما همچنین می تواند در صورت لزوم و در زمانی که بازیکنان به کمی تهییج کردن احتیاج دارند، اینکار را به خوبی انجام دهد. ما با یکدیگر رابطه نزدیکی داریم و قبل از تمرین و بازی با هم خیلی صحبت می کنیم.

وی در نهایت بیان کرد:

ذهنیت تغییر کرده است، ما اکنون سازگارتر شده ایم. بدیهی است که حذف شدن از لیگ قهرمانان ناامیدکننده بود، اما ما در رده ای در لیگ برتر قرار داریم که باید به تلاش ادامه دهیم.

اما بعداً، وقتی به خودتان می‌آیید، مردم می گویند “منچستریونایتد باید در رده دوم جدول باشد؛ آنها باید برای بالاترین رده رقبا را به چالش بکشند.” بنابراین، همه چیز فقط به خواسته های هوادران باز‌می‌گردد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =