دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / موندو: یونایتد هیچ پیشنهادی برای مینا ارائه نکرده است

موندو: یونایتد هیچ پیشنهادی برای مینا ارائه نکرده است

یکی از روزنامه های نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شد که منچستریونایتد هنوز به صورت رسمی برای جذب مینا تلاشی صورت نداده است.

یونایتد فنز- در چند روز گذشته اخبار پرشماری توسط رسانه های کاتالان منتشر شده است که به علاقه ی منچستریونایتد به جذب یری مینا اشاره دارد.

دو روز پیش روزنامه ی Sport مدعی شد که خود بازیکن از انتقال به منچستریونایتد آگاه است و البته به این نکته اشاره شد که اورتون همچنان خواهان جذب اوست.

در روز جمعه روزنامه ی Mundo Deportivo گفت که یری مینا با منچستریونایتد، اورتون و لیون به توافقات شخصی رسیده است و حالا این سه باشگاه اگر خواهان امضای قرارداد با او هستند باید با بارسلونا به توافق برسند.

امروز نشریه ی Mundo Deportivo مدعی شد که علی رغم اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری های مختلف، مورینیو و منچستریونایتد هیچ پیشنهادی برای مدافع کلمبیایی بلوگرانا ارائه نکرده اند. تاکنون تنها اورتون و لیون پیشنهاد هایی نزدیک ۳۰ میلیون یورو برای این مدافع میانی ارائه کرده اند.

عموی مینا که مدیربرنامه های اوست میخواهد که سران بارسلونا جلسه ای با او داشته باشند و پیشنهاد های رسمی ارائه شده توسط لیون و اورتون را بررسی کنند.

باشگاهی اسپانیایی تمایلی به مذاکره ندارد چرا که پیشنهاد های دریافتی از سوی دو باشگاه مذکور بسیار کمتر از مبلغ ۴۰ میلیون یورویی درخواستی بارسلونا هستند.

البته اگر منچستریونایتد وارد این پروسه شود، حدود ۳۰ میلیون یورو میتواند این انتقال را عملی کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *