دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مولنستین: اگر سرالکس هنوز رهبر منچستر یونایتد بود ایبرا را به اولدترافورد نمی برد

مولنستین: اگر سرالکس هنوز رهبر منچستر یونایتد بود ایبرا را به اولدترافورد نمی برد

مربی سابق من یونایتد ادعا میکند اگر سرالکس فرگوسن هنوز سرمربی منچستر یونایتد بازیکنی مثل ایبراهیموویچ را به اولدترافورد نمی آورد…به گزارش یونایتدفنز و به نقل از میرور با وجود جو مهیجی و مثبتی که ورود زلاتان ابراهیموویچ به جمع بازیکنان منچستریونایتد برای هواداران این تیم به وجود آورده است، رنه مولنستین، دستیار پیشین سرالکس فرگوسن ادعا کرد که این مهاجم سوئدی ۳۴ ساله نمی‌توانست به اولدترافورد راه پیدا کند اگر فرگی همچنان فرمانده قرمزپوشان شهر منچستر بود.

دستیار پیشین فرگوسن درباره دومین خرید تابستانی ژوزه مورینیو در منچستریونایتد که قرار است هفته‌ای ۲۰۰ هزار پوند حقوق بگیرد، به نشریه سان گفت:

” شاید اگر فرگوسن ۱۰ بار برای خرید ابراهیموویچ فرصت داشت، ۹ بار آن را نادیده می‌گرفت و او را نمی‌خرید. این هم به آن دلیل بود که هر کاری که الکس فرگوسن می‌خواست انجام دهد این بود که به جوان‌ترها میدان بدهد و باعث پیشرفت‌شان شود، البته ورود ابراهیموویچ هم به تیم کاریزما و شخصیت بیشتری می‌دهد. ژوزه مورینیو پیش از این با او کار کرده و به همین دلیل برای جذب او ذره‌ای تردید نداشت.”

مولنستین، خرید ابراهیموویچ را با قراردادی که منچستریونایتد سال ۲۰۱۲ با روبین فن‌پرسی بست، مقایسه کرد، بازیکنی که در رقم خوردن بیستمین قهرمانی شیاطین سرخ در لیگ برتر تأثیر بسزایی داشت.

او تأکید کرد:

این قرارداد شبیه قرارداد فن‌پرسی است. مسلماً آن سال استراتژی تیم این بود که بازیکنان مستعد جوان و آینده‌‌دار را جذب کند و تیم را بر پایه آنها بسازد اما قرارداد بستن با فن‌پرسی دلیل دیگری داشت. روبین بازیکن امتحان پس‌داده‌ای بود. اگر به ابراهیموویچ هم نگاه کنید می‌بیند که خرید او با ریسک همراه است چون او هرگز در لیگ برتر بازی نکرده است.

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *