موضع نهایی شیاطین سرخ درمورد انتقال دیوید بروکس و جاشوا کینگ
موضع نهایی شیاطین سرخ درمورد انتقال دیوید بروکس و جاشوا کینگ

موضع نهایی شیاطین سرخ درمورد انتقال دیوید بروکس و جاشوا کینگ

یونایتد فنز- دیوید بروکس و جاشوا کینگ هنوز در رادار منچستریونایتد قرار دارند هرچند که جیدن سانچو همچنان اولویت اول اوله گونار سولشایر در بازار نقل و انتقالات است.

 
نشریه MEN Sport ادعا می‌کند که هر دو بازیکن در تابستان مورد توجه یونایتد قرار گرفته بودند، به ویژه دیوید بروکس اگرچه او هرگز به عنوان جایگزین جیدن سانچو مطرح نشده است.
 
یونایتد همچنان مصمم است که سانچو یا یک وینگر راست را قبل از بسته شدن پنجره تا ۵ اکتبر به اولدترافورد بیاورد و علاقه خود را برای جذب یک مهاجم مرکزی متوقف کرده است.
 
کینگ بازیکن پیشین آکادمی یونایتد قبل از اینکه آنها انتقال قرضی اودیون ایگالو از شانگهای شنهوا را تا ژانویه تمدید کنند، گزینه ای در لیست این تیم بود. یونایتد احتمالاً در ژانویه ۲۰۲۱ به دنبال جذب مهاجمین جدید خواهد بود.
 
منابع باشگاه بورنموث عقیده دارند که کینگ می تواند قبل از بسته شدن مهلت تعیین شده ،باشگاه را ترک کند اگرچه انتظار می رود بروکس در بورنموث باقی بماند.
وینگر ملی پوش ولزی مورد توجه اوله گونار سولشایر قرار دارد، در حالی که رایان گیگز بروکس را به عنوان بازیکنی آینده دار معرفی کرده است. اما به نظر می رسد، در میان مذاکرات برای جذب سانچو و الکس تلس، یونایتد در جای دیگری از بازار دیدگاه های خود را تعیین کرده است.
 
جیسون تیندال، سرمربی بورنموث در اوایل فصل گفته بود که بروکس تنها در صورت وجود پیشنهادی مناسب این تیم را ترک خواهد کرد.
 
تیندال ادامه داد:
اول و مهمتر از همه، لازم است که شرایط برای باشگاه مناسب باشد و پس از آن که برای باشگاه مناسب بود، بازیکن می‌تواند تیم را ترک کند.
 
تا زمانی که پیشنهادی برای بازیکنان ارائه شود، آنها بدون توجه به هر شایعه ای در بورنموث باقی می مانند. آنها در اینجا خوشحال هستند و می دانند که در یک باشگاه خارق العاده حضور دارند و این باشگاهی است که هدف های بسیاری داشته و می خواهد به جایی برسد.
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یکی از دو بازیکن منچستریونایتد می تواند به مورینیو ملحق شود

به تازگی شایعاتی پیرامون بازگشت ژوزه مورینیو به ایتالیا و اینبار باشگاه آس رم شنیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =