موضع منچستریونایتد پیرامون آینده تیموتی فوسو منساه پیش از پنجره نقل و انتقالات
موضع منچستریونایتد پیرامون آینده تیموتی فوسو منساه پیش از پنجره نقل و انتقالات

موضع منچستریونایتد پیرامون آینده تیموتی فوسو منساه پیش از پنجره نقل و انتقالات

یونایتد فنز- منچستر یونایتد به علت علاقه باشگاه های آلمانی به منساه، فرصتی به وی می دهد تا از آینده طولانی مدت خود در باشگاه اطمینان حاصل کند. پس از بهبودی مصدومیت منساه از ناحیه رباط صلیبی که در فولام اتفاق افتاده بود، مدافع ۲۲ ساله اولین حضور فیکس خود را طی ۳ سال و ۵۶ روز اخیر تجربه کرد.

 

به گزارش ManchesterEveningNews در ماه آوریل، یونایتد بند تمدید قرارداد خودکار منساه را فعال کرده تا او را تا سال ۲۰۲۱ در باشگاه نگه دارد و منابع نزدیک به بازیکن هلندی اظهار داشته اند که یونایتد می خواست ارزش این بازیکن را حفظ کند زیرا تیموتی شهرت زیادی در خارج از انگلیس دارد. منساه سه بازی ملی برای هلند در کارنامه دارد.

 

گفته می شود سرمربی شیاطین سرخ، اوله گانه سولشر، قبل از تعطیل شدن بازی ها به علت شیوع ویروس کرونا، از نگرش منساه در تمرینات تحت تاثیر قرار گرفته بود و قصد داشت هنگام شروع دوباره لیگ زمان بازی بیشتری به مدافع جوان بدهد.

در ماه می، زمانی که یونایتد می توانست با نادیده گرفتن بند تمدید خودکار قرارداد منساه او را آزاد کند، سولشر وی را در لیست موقتی تمرینات خود قرار داد. بازیکن هلندی مدیربرنامه خود را تغییر داده است و با توجه به حضور ناگهانی وی به علت مصدومیت لوک شاو و برندون ویلیامز در بازی، او هنوز هم می تواند در پنجره نقل و انتقالات ۷۰ روزه تابستانی که در ۲۷ ام جولای باز می شود، یونایتد را ترک کند.

 

با این حال، انتخاب منساه به جای دیگو دالوت توسط سولشر، می تواند باعث شود که قرارداد بازیکن هلندی با منچستریونایتد تا فصل بعد نیز تمدید شود. سرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری خود در مورد منساه اظهار داشت:

۱۶ ماه از آخرین بازی تیموتی می گذرد. او سخت تلاش کرده است و برایش خوشحال هستم. من همه چیز را در مورد مصدومیت ها و مصدومیت از ناحیه زانو می دانم و اینکه دوباره در زمین بازی بودن چه حس خوبی برایش دارد. او به مدت یک بازی کامل دوام آورد و همانطور که از او می خواستیم بازی کرد و به خوبی دفاع کرد. 

سولشر ادامه داد:

او می دانست که بازیکنان مقابلش زاها و تاوسند هستند که قادر هستند مشکلات زیادی برایمان ایجاد کنند. من سرعت، فیزیک و توانایی های تیموتی را در تمرینات دیدم و فکر کردیم که او شایسته حضور در این بازی است و آن را اثبات کرد و به همه نشان داد. فردا صبح حس فوق العاده ای خواهد داشت و برایش خوشحال هستم. 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: عملکرد ضعیف مارسیال و گرینوود، آیا اوله باید نگران فرم اخیر آنها باشد؟

نمایش دور از انتظار وینگر های یونایتد در شب گذشته هواداران این تیم را ناامید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دو =