موضع منچستریونایتد در مورد جذب زلاتان
موضع منچستریونایتد در مورد جذب زلاتان

موضع منچستریونایتد در مورد جذب زلاتان

یونایتد فنز – گزارشات مدعی هستند که منچستریونایتد برای حل مشکل هجومی خود، قصد جذب مجدد زلاتان ابراهیموویچ را ندارد. این مهاجم در بین هواداران شیاطین سرخ یک قهرمان به حساب می‌آمد و در زمان حضور خود در اولدترافورد، یک رکورد فوق العاده در گلزنی را به ثبت رساند. همچنین در اولین فصل جضورش توانست جام اتحادیه، جام حذفی و لیگ اروپا را بدست بیاورد.

 

اوله گانه سولسشر به طور جدی به دنبال جذب مهاجم در نقل و انتقالات ژانویه است، اما به نظر می‌رسد زلاتان ابراهیموویچ یکی از گزینه های مدنظر آنها نیست. به گزارش روزنامه Daily Telegraph، یونایتد دیگر نمی‌خواهد با بازیکنی قرارداد امضا کند که مشکل این تیم را در کوتاه مدت حل کند؛ و این موضوع شامل ستاره سوئدی، که اکنون در لس آنجلس گلکسی توپ می‌زند، نیز می‌شود.

 

 

با این دیدگاه که راه حل های کوتاه مدت فقط باعث آسیب بیشتر به یونایتد می‌شوند و در این دوره حساس، امکان خطایی وجود ندارد. چند هفته پیش، در پی مصدومیت مارکوس رشفورد از ناحیه کشاله ران، منچستریونایتد فقط با یک مهاجم تخصصی مناسب به میدان رفت. این مسئله نشان دهنده شکست سولسشر در جایگزینی الکسیس سانچز و روملو لوکاکو است. سرمربی نروژی تائید کرد که یونایتد به دنبال این است که در پنجره زمستانی مهاجم جدیدی را وارد تیم کند.

 

مرد ۴۶ ساله یونایتد گفت:

 

ما اجازه خروج رومالو و الکسیس را صادر کردیم. حتما لازم نیست دانشمند باشید تا بدانید بازیکنی که در آینده جذب خواهیم کرد، مهاجم است. ما به دنبال یک سری خلاقیت ها و گلزنی هستیم. هیچ دلیلی هم وجود ندارد که بازیکن هایی را جذب کنیم که صد درصد از عملکرد آنها مطمئن نیستیم.

 

وی افزود:

 

وقتی شما بازیکنی را جذب می‌کنید، به افراد مناسبی نیاز دارید که می‌خواهند مدت طولانی تری اینجا بمانند و این همان تفکر بلند مدت است که ما باید از خود بروز دهیم. من نمی‌توانم بگویم که این بازیکن را نیاز دارم زیرا این شهرت من است، خیر! بلکه شهرت باشگاه است. مهاجمانی در پایان فصل در دسترس بودند، اما آنهایی که ما میخواهیم نبودند و نتوانستیم آن چیزی را که می‌خواهیم بدست آوریم.

 

 

ماریو مانژوکیچ در کنار پائولو دیبالا و در اواخر پنجره تابستانی به عنوان هدف نقل و انتقالاتی یونایتد قرار گرفتند و بازیکن کروات می‌تواند در ژانویه یوونتوس را ترک کند و ظاهرا یونایتد مشتاق جذب او است.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 10 =