یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب خود خط بزند

یونایتدفنز-خوزه مورینیو پس از باخت خانگی مقابل وست بروم میخواهد چند تغییر در ترکیب خود ایجاد کند و این بدان معناست که احتمال خط خوردن چند ستاره از ترکیب اصلی زیاد است، وی در این خصوص گفت:

ترکیب چرخشی کلمه مناسبی نیست. اگر در مقابل بورنموث بازیکنی را به میدان بفرستم و او فوق العاده عمل کند، در مقابل تاتنهام نیز به میدان خواهد رفت.پس این ترکیب چرخشی نیست، چون چرخشی مانند این است که بازیکنی برای استراحت دادن به بازیکنی که قرار است در مقابل تاتنهام به میدان رود، مقابل بورنموث به بازی گرفته شود.پس چرخشی کلمه مناسبی نیست، این فرصتی است برای برخی از بازیکنان تا بازی کنند و سعی کنند برای دیدار با تاتنهام برای خود جایگاهی کسب کنند و برخی از بازیکنانی که مقابل وست برام بازی کردند جایگاهی در آن تیم ندارند.شاخصهای یک مربی برای انتخاب تیم چیست؟ من فقط یک شاخص می شناسم، آن هم طرز بازی بازیکنان است. این تنها روشی است که با آن می توانم بازیکنانم را انتخاب کنم.یا آیا از من می خواهید که از روی قیمت یا دستمزد یا چهره زیبا آنها را انتخاب کنم؟ تنها روش، انتخاب از روی عملکرد است.موضوع فقط پل نبود، او یک اخطار داشت پس نسبت به سایرین در شرایط دشوارتری قرار داشت.و در بازی با فقط دو هافبک نمی توانید در شرایطی بازی کنید که یکی از آنها قادر به انجام حتی یک خطا نباشد.

همچنین وی افزود:

در صورتی می‌ توانید اینکار را انجام دهید که تیم شما توپ را از دست ندهد ولی تیم‌ ما خیلی راحت با پیچیدگی توپ را از دست می داد، همه چیز پیچیده بود، پس توپهای بسیاری را از دست می دادیم، پس با از دست دادن توپهای بسیار، با چرخش ها و تلنگرها و حقه ها؛ بازیکنان هافبک و مدافعین میانی در خطر یک لمس و یک برخورد دیر هنگام قرار داشتند و اخراج می شدند.پس‌ پل بخاطر کارت زرد تعویض شد چون از نظر روش بازی، از برخی بازیکنانی که ۹۰ دقیقه کامل در میدان بودند، بدتر نبود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x