پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مربیان / مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او پرداخته است که باعث افزایش احتمال حضور این وینگر کروات در الدترافورد شده است.

یونایتد فنز- پریشیچ گل تساوی کرواسی برابر انگلیس را در دقیقه ی ۶۸ به ثمر رساند و نزدیک بود که کروات ها را پیش بیاندازد که علی رغم مغلوب شدن جوردن پیکفورد مقابل ضربه او، تیر دروازه انگلیسی ها را در بازی نگه داشت.

پس از آن، این بازیکن ۲۹ ساله در نقش گل ساز ظاهر شد و ضربه ی سرش در وقت های اضافه زمینه ساز گلزنی ماریو مانژوکیچ شد و کرواسی را به فینال جام جهانی فرستاد. آنها روز یکشنبه در فینال مقابل فرانسه قرار خواهند گرفت. مورینیو تابستان گذشته خواهان جذب پریشیچ بود اما باشگاه با مبلغ ۵۰ میلیون پوندی درخواستی اینتر موافقت نکرد.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ میگوید توانایی بدنی پریشیچ او را به بازیکنی خاص تبدیل کرده است.
مورینیو در مصاحبه با RT گفت:

پریشیچ وینگری متفاوت با وینگر های دیگر است. به طور عادی وینگر ها سریع و خلاق هستند. اما او در کنار این ویژگی ها بسیار فیزیکی بازی میکند و در نبرد های هوایی نیز فوق العاده است.

برای مثال در صحنه ی گل مانژوکیچ، پیروزی در نبرد هوایی و فرستادن توپ به فضای خالی فقط در صورتی ممکن است که شما فیزیک بدنی فوق العاده و برتری نسبت به مدافع پیش رو داشته باشد. حرکت او در آن لحظه و پیروزی در نبرد هوایی و ارسال توپ برای مانژو فوق العاده بود.

امروز خبرگزاری Paris United مدعی شد منچستریونایتد در مذاکرات برای جذب پریشیچ پیشرفت داشته است. انتقال پریشیچ می تواند باعث نزدیکی بیشتر مارسیال به در های خروج الدترافورد شود.

انتظار می رود در زمانی کوتاه فالی رمضانی و پینی زهوی برای مذاکره بر سر بازیکنی که خوزه مورینیو بسیار تحسین می کند به منچستر بروند.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بونوچی خواهان خروج از روسونری

پس از کنار گذاشته شدن میلان از رقابت های لیگ اروپا بونوچی به دنبال جدایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *