پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / اخبار باشگاه / مورینیو و بررسی پشنهادی شگفت انگیز به مدت پنج سال

مورینیو و بررسی پشنهادی شگفت انگیز به مدت پنج سال

مربی پرتغالی با تغییراتی که در ساختار و روند پیشرفت شیاطین سرخ ایجاد نموده سران باشگاه را تحت تاثیر عملکرد خود قرار داده است، و اخبار حاکی از آن است که با قراردادی فوق العاده مورد تمجید قرار خواهد گرفت.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد قصد دارد تا با مبلغ ۶۵ میلیون پوند مورینیو را برای مدت پنج سال در باشگاه ماندگار نماید، وی نیز بر آن است تا طولانی ترین توافق کاری خود را منعقد سازد. این مرد ۵۴ ساله به همراه پپ گواردیولا، همتای خود در منچسترسیتی، با هفته ای ۲۵۰ هزار پوند، بالاترین دستمزدها را به عنوان مربی در جهان فوتبال دریافت می کنند. در پیشنهاد جدید پایه حقوق تغییری نخواهد کرد اما بسته های انگیزشی او برای کسب عناوین و جام ها انفجاری خواهد بود و توافقات نهایی در حال بررسی می باشد. او تابستان ۲۰۱۶ در ابتدای کار قرادادی سه ساله منعقد ساخت و در حال حاضر هیات مدیره باشگاه متقاعد شده اند که انتخاب به جایی بوده است و طرفین از نتیجه حاصله راضی و خوشنود می باشند.

آنها از اینکه مورینیو تنها در عرض یک سال و نیم توانسته است وضعیت باشگاه را دگرگون سازد در حیرت هستند. او فصل گذشته با هوادارن باشگاه ارتباط بسیار خوبی برقرار کرد، در فصل اول حضور خود موفق به فتح جام اتحادیه و لیگ اروپا شد و در حال حاضر نیز به طور مشترک با باشگاه همشهری خود در جایگاه نخست جدول لیگ قرار گرفته اند. وی نه تنها برای برگرداندن عنوان قهرمانی به باشگاه مصمم است بلکه سعی دارد در رقابت های اروپایی نیز جایگاه یونایتد را محکم کند و همانند سوابق خود در پورتو و اینتر میلان جام قهرمانی اروپا را فتح نماید.

مالکین باشگاه، خانواده گلیزر، نیز بارها عنوان کرده اند در دستیابی به اهداف او را حمایت خواهند کرد. رابطه او با اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه نیز بسیار مستحکم است، وی در دوران مربیگری دیوید مویس و لوییس فن خال تجربه بسیار بدی را پشت سر گذاشت. اما هم اکنون به این موضوع معترف است که آقای خاص نزدیکترین انتخاب به سر الکس فرگوسن کبیر می باشد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ویژه: سر الکس خواهان جذب بوفون در ۱۵ سالگی بود

ایجنت بوفون به علاقه ی فرگی به دروازه بان ایتالیایی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *