مورینیو نمایش یونایتد در مقابل وستهام را سردرگمانه خواند
مورینیو نمایش یونایتد در مقابل وستهام را سردرگمانه خواند

مورینیو نمایش یونایتد در مقابل وستهام را سردرگمانه خواند

یونایتد- فنز ژوزه مورینیو که در حال حاضر به عنوان کارشناس با شبکه sky همکاری میکند، پس از بازی نمایش منچستر یونایتد در مقابل وستهام را سردرگم خواند.

 

یونایتد نیمه اول بازی را با گل یارمولنکو واگذار کرد، بین دو نیمه مورینیو و روی کین کاپیتان سابق شیاطین سرخ بازی را تحلیل کردند. مورینیو آندریاس پریرا و نمانیا ماتیچ را به علت پرس نکردن مهاجمین وستهام در صحنه به ثمر رسیدن گل مقصر دانست. او گفت:

در حال حاضر من فکر می کنم، یونایتد همه چیز را از دست می دهد. بنظر من این یک بازی مشخص است، بگذارید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. در مورد اظهارات روی ( یونایتد اصلا وستهام را پرس نمی کند) باید بگویم با او موافقم بازیکنان گیج و سردرگم هستند بعضی وقت ها درک آنها مشکل است.

 

او در ادامه صحبت های خود گفت:

من همیشه فکر می کنم در زمان دفاع کردن لازم است که کم تعداد اما متمرکز باشید، آنها امروز ۸ نفر در دفاع بودند. شما در شرایط بسیار خوبی برای پرس کردن حریف هستید زیرا تعداد زیادی از بازیکنان نزدیک به هم دارید. از آنجا که موقعیت پریرا نزدیک به بازیکن صاحب توپ وستهام بود من تعجب میکنم که او فشاری به بازیکن حریف وارد نمیکند و از طرفی از سوی ماتیچ هم هیچ فشاری شاهد نیستیم. سپس بازیکن در فضا حرکت می کند و هیچ کس مانع او نمی شود.

 

یارمولنکو در محاصره بازیکنان منچستر است اما هیچ کس حتی سعی نمی کنند مانع از شوت زنی او بشود، پس بنظر من از لحاظ جایگیری بازیکنان در محل درست قرار دارند اما از لحاظ انجام دادن وظایف دفاعی خود اشتباه می کنند.

 

منبع:MEN

۰

درباره ی Elyas

مطلب پیشنهادی

سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر …

۲ دیدگاه

  1. والا شما اگه چیزی تو چنته داشتی همون موقع که تیم دستت بود انجامش میدادی

    ۰
  2. سلام مدیر
    این match of the day چی شد؟؟

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 18 =