دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مربیان / مورینیو مهره های اصلی تیم را فراخواند

مورینیو مهره های اصلی تیم را فراخواند

از آن جا که روز جمعه شیاطین سرخ در چارچوب لیگ برتر میزبان روباه ها خواهند بود، رئیس با باقی بازیکنانی که در جام جهانی حضور داشتند برای بازگشت سریعتر تماس حاصل نمود.

یونایتد فنز – خوزه و شاگردانش روز جمعه در آخرین دیدار از تور پیش فصل در آلیانز آرنا بازی را با نتیجه ۱-۰ به بایرن واگذار کردند، او در این بازی مارکوس راشفورد، فیل جونز و ویکتور لیندلوف را در اختیار داشت. پیش از آن نیز پاول پوگبا، روملو لوکاکو، جسی لینگارد و مروان فلینی را جهت شرکت هرچه زودتر در تمرینات به اولدترافورد فراخوانده بود تا خود را برای جدال روز جمعه آماده سازند.

لوکاکو روز جمعه ، لینگارد روز یک شنبه و پوگبا نیز امروز در کارینگتون برنامه تمرینی خود را آغار کردند، فلینی نیز قرار بود تا دوشنبه خود را به کمپ برساند.

مورینیو در این باره چنین بیان می کند:

” کاش می شد روز شنبه بازی می کردیم اما با بد شانسی جمعه باید به میدان برویم. چهار روز باقیمانده زمان کافی برای آماده سازی نیست، باید ببینیم به کجا می رسیم. قطعا راشفورد تا آن روز بهتر خواهد بود، لیندلوف و جونز هم همین طور، اما باید دید که دیگر مهره ها جهت کمک به تیم چه شرایطی خواهند داشت. حتی ۲۰ یا ۲۵ دقیقه هم برای ما غنیمت است. “

 

رئیس در حال حاضر آنتونیو والنسیا، نمانیا ماتیچ و دیوگو دالوت را به دلیل مصدومیت در دسترس ندارد و حضور هررا و بایلی نیز در مقابل لسترسیتی قطعی نیست. هر چند منابع در گفتگو با ESPN اظهار داشته اند که خروج آن ها در مقابل بایرن بیشتر جنبه احتیاط داشته است.

خوزه افزود:

” ما باید راهی پیدا کنیم که در همین زمان اندک خود را برای رقابت با لستر مهیا سازیم، این اولین بازی از فصل است و جدال بر سر کسب امتیاز خواهد بود. قطعا برای کسانی که به بازی نمی رسند گریه نخواهیم کرد و هر آن چه در توان داشته باشیم در میدان ارائه می کنیم. “

رئیس پیش از آغاز رقابت ها در پیامی به مسئولین چنین اعلام نمود:

” اگر کیفیت تیم را ارتقا ندهیم فصلی دشوار را پیش روی خواهیم داشت. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *