یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی 54 ساله و پرتغالی تیم منچستریونایتد در خصوص آینده خود گفت:

در باشگاه های دیگر حسم به گونه ای بود که درمورد این که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد فکر میکردم. کارهایی در ذهن داشتم که واقعا میخواستم انجام دهم. من به این دلیل که بخواهم کار متفاوتی انجام دهم، چیزی آماده و منتظر ندارم. نمیخواهم کاری متفاوت با کاری که در حال انجامش هستم انجام دهم.آیا من مربی بهتری نسبت به ۱۰ سال قبل هستم؟ بله، از هر نظری بهترم. از نقطه نظر انگیزه دادن من همان فردم، هیچ تغییری نکرده ام. اشتیاق من برای کار و احساس مسئولیتم همان است، کنترل احساساتم بهتر شده است. مطمئنا من بالغ تر شده ام.در هر سطحی اعم از تمرینات، بازی ها، ارتباط با بازیکنان، همه چیز مانند یک دژاوو است. این زمانی است که هرچه با تجربه تر باشید بهتر خواهید بود. شما فقط باید این سطح انگیزشی را حفظ کنید.

مورینیو در ادامه افزود:

آقای هاینکس بازنشست شده بود و مشغول بازی با نوه هایش بود، و ناگهان به فوتبال بازگشت و او حتی بهتر از قبل نیز هست. این یک مثال است‌.آیا میتوانم مانند ونگر مدت طولانی ادامه دهم؟ مطمئنا میتوانم، اما بعد از مقطعی باید باشگاه خود را عوض کنم زیرا شما به من اجازه نمی دهید اینجا بمانم. من میتوان خودم را ۲۲ سال در یک باشگاه ببینم اما دیگر این اجازه داده نمیشود.طرح جدید رسانه، رسانه اجتماعی، صنعت مفسرین، به نظرم همه این ها فشار زیادی را نه تنها روی مربی بلکه روی باشگاه نیز ایجاد میکنند. غیر ممکن است مدت زمان طولانی بدون موفقیت دوام آورد.این که مربی در تیم بماند و ۴ یا ۵ سال برای کسب جام و پیشرفت تیم تلاش کند دیگر وجود ندارد. اما صبر کردن تا زمانی که یک مربی تصمیم بگیرد که دیگر کافیست، نتیجه بهتری خواهد داشت.

همچنین وی در آخر افزود:

من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت. به عنوان مربی شکست ناپذیران. شکست ناپذیرانی که در سال ۲۰۰۴ زمانی که به انگلیس آمدم با آن ها روبرو شدم. شکست ناپذیرانی که من را تبدیل به مربی بهتری کردند. او را به این شکل به یاد خواهم داشت.

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x