خانه / بازیکنان / مورینیو مصمم برای جذب ستاره ی بانوی پیر

مورینیو مصمم برای جذب ستاره ی بانوی پیر

گزارش منتشر شده حاکی از آمادگی منچستریونایتد برای انجام یک انتقال نجومی در تابستان پیش رو و جذب دیبالا است.

یونایتد فنز- علی رغم وجود زلاتان، لوکاکو و سانچز که میتوانند خط حمله ی شیاطین سرخ را رهبری کنند، این باشگاه همچنان به دنبال جذب یک مهاجم است. مورینیو پیش از این تاکید کرد که فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه در این ماه به پایان رسیده است و به احتمال زیاد سانچز تنها ورودی آنها در ژانویه است.

با این حال TransfermarketWeb مدعیست که منچستریونایتد در آستانه شروع مذاکره با یوونتوس برای معاوضه ی دارمیان و دیبالا است. دارمیان پس از اینکه در انتهای فصل گذشته اعتماد مورینیو را جلب کرد، در فصل جاری شرایط بسیار بدی داشته است. با وجود عملکرد بی نقص والنسیا در دفاع راست، دارمیان تنها ۱۱ بازی برای شیاطین سرخ انجام داده است. در سمت چپ نیز مورینیو اشلی یانگ و لوک شاو را به او ترجیح داده است.

حالا این منبع خبری میگوید که منچستریونایتد در آستانه ی شروع مذاکرات با یوونتوس برای انتقال احتمالی دیبالا هستند. طبق گزارشات ماه گذشته پیشنهاد منچستریونایتد برای دیبالا رد شد و منچستریونایتد علاقه مند بود که میخیتاریان را نیز وارد این معامله کند.

پس از عدم توافق، میخیتاریان با سانچز معاوضه شد. اما این وجود شیاطین سرخ همچنان به دنبال جذب دیبالا هستند. این بازیکن ۲۴ ساله در ۲۸ بازی این فصل ۱۷ گل به ثمر رسانده است و از زمان پیوستن به یوونتوس از پالرمو در سال ۲۰۱۵ در ۱۲۲ بازی ۵۹ گل برای بانوی پیر به ثمر رسانده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *