پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / مورینیو: ما هرگز غیبت پوگبا را حس نمی کنیم

مورینیو: ما هرگز غیبت پوگبا را حس نمی کنیم

منچستر یونایتد تمام رقابت های خود در ماه سپتامبر را، غیر از یک مورد تساوی، با پیروزی پشت سر گذاشته و در بخشی اعظم از این دیدارها پاول پوگبا حضور پیدا نکرده است.

یونایتد فنز – خوزه مورینیو پس از کسب پیروزی دیگر با نتیجه ۴-۰ به این موضوع اشاره دارد که عدم وجود پوگبا در بازی تاثیر چندانی نداشته است، این نتیجه در مقابل کریستال پالاس ششمین مرتبه ای بود که یونایتد موفق به زدن ۴ گل در بازی شد و او در این بازی در میدان حضور نداشت، همین طور در مورد شکست ۴-۱ برتون آلبیون در کارابائو کاپ و پیروزی ۴-۱ در مقابل زسکا مسکو در لیگ قهرمانان.

مورینیو نیز در گفتگوی هفته پیش وضعیت پوگبا را همانند زلاتان و روخو طولانی مدت خواند و بیان داشت که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد زمان دقیق بازگشت او در دسترس نیست. با این وجود در همین مدت مروان فلینی موفق به ثبت ۳ گل شده است و رئیس معتقد است که مروان به اعتمادی که بر او داشت به بهترین نحو پاسخ داد. مورینیو در این مورد چنین می گوید:

” ما هیچ وقت اجازه نداده ایم عدم وجود بازیکنان مصدوم در تیم حس شود، در واقع این بینش ماست، آنها مصدوم هستند، نیازی نیست به آن فکر کنیم. می توان این طور به قضیه نگاه کرد که این فرصتیست برای دیگر بازیکنان که توانایی های خود را در معرض نمایش قرار دهند، و این خیلی هم خوب است. وقتی ما مدام به خاطر مصدومیت بازیکنان ناله و زاری کنیم بدین معناست که به دیگران اعتمادی نداریم. “

یونایتد در این فصل لیگ برتر شکست ناپذیر ظاهر شده است، شش برد و یک تساوی، و تقریبا به اندازه نصف تعداد گل هایی که در فصل گذشته به ثمر رسانده اند تا بدین جا موفق به گشودن دروازه حریفان شده اند. اما مورینیو بر این عقیده است که هنوز برای قهرمان پنداری بسیار زود است و حتی نمی توان در مورد دیدار بعد از وقفه بازی های ملی فکر کرد.

او چنین بیان می کند:

” من حتی در مورد آن بازی فکر هم نکرده ام، تنها چیزی که می توان راجع بهش صحبت کرد این است که ما این بازی را پیروز شده ایم و حتی فرصت این را نداشتیم که در مورد دیدار با لیورپول فکر کنیم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

سانچز: یونایتد بزرگترین باشگاه انگلیس است.

سانچز از باشگاه جدیدش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *