خانه / خبر اسلایدی / مورینیو: ما مجبور شدیم اتوبوس دفاعی را در مقابل ساوتهمپتون پارک کنیم

مورینیو: ما مجبور شدیم اتوبوس دفاعی را در مقابل ساوتهمپتون پارک کنیم

شرایط همیشه آنطور که انتظار دارید پیش نمی رود.

یونایتد فنز – خوزه مورینیو عقیده دارد بازیکنان ما آنقدر که باید سر حال و تند و تیز نبودند، به همین دلیل مجبور شدیم با تغییر شیوه بازی، پنج نفره به دفاع بپردازیم. یونایتد پس از ۲۰ دقیقه توسط روملو لوکاکو ۱-۰ پیش افتاد، آنها سعی بر این داشتند که پس تساوی هفته پیش مجدد خود را بر نوار پیروزی قرار دهند، هر چند این بار دیگر امتیاز گرفتن در مقابل ساحل نشینان جنوبی به آسانی دفعات پیش نبود و شیاطین سرخ را مجبور ساختند در لاک دفاعی فرو روند بدین ترتیب پس از ۷۵ دقیقه کریس اسمالینگ به جای هنریک مخیتاریان به میدان آمد.

رئیس در این باره می گوید:

” همیشه این امکان وجود ندارد شما بتوانید در بالاترین کیفیت ممکن عمل کنید ولی ما سخت جنگیدیم، کاری را انجام دادیم که بسیاری از تیم ها در لیگ برتر در طول ۹۰ دقیقه انجام می دهند، یعنی با ۵ مدافع بازی می کنند، این تغییر با توجه به قابلیت های ساوتهمپتون بود، پلگرینو شیوه بازی را عوض کرد و با ورود یک مهاجم به بازی مستقیم روی آورد. شرایط سختی بود ولی الان خیلی خوشحالم.”

” عملکرد لوکاکو برای ما خیلی اهمیت دارد، او باز هم گلزنی کرد و مثل دیگر بازیکنان به سختی تلاش کرد. زمانی که شما همیشه هجومی بازی کنید هیچ وقت فشار را تجربه نخواهید کرد چون بسیاری از تیم ها با شیوه ای دفاعی بازی می کنند، من حس کردم که چند تن از بازیکنان آنطور که باید سرحال و تند و تیز نیستند و این امکان وجود ندارد که همچون دیگر بازی ها بتوانیم سه یا چهار گل به ثمر برسانیم پس بهترین کار این بود امتیازی که بدست آوردیم را حفظ کنیم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رکوردی جدید؛ این بار در بازار اسپانسرینگ

ستاره شیاطین سرخ به تازگی قرار دادی چند ساله با کمپانی پوما جهت تامین کفش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *