خانه / مصاحبه / مورینیو: ما در دوران تحول هستیم

مورینیو: ما در دوران تحول هستیم

خوزه مورینیو از دورانی که منچستریونایتد در آن است میگوید

یونایتدفنز- خوزه مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله  پرتغالی تیم منچستریونایتد که امروز در مراسم ساعت هابلوت حضور داشته،در خصوص دورانی که تیمش در آن به سر میبرد این چنین گفت:

ناامیدی هواداران را درک می کنم، غم حذف شدن از لیگ قهرمانان را درک می کنم، ولی چیزی بیش از این را درک نمی کنم.بنظرم واقعا در حال حاضر در لیگ برتر ما یک تیم داریم، یک باشگاه که کاملا در چند سال اخیر آمادگی بهتری از ما داشت تا صدرنشین باشد و ما ۱۸ تیم پایینتر از خود می بینیم. یک تیم از ما بالاتر و ۱۸ تیم از ما پایینتر است.در آینده می خواهیم ۱۹ تیم پشت سر ما باشند ولی حقیقت این است. حقیقت برای افراد معقول، احساسی، منطقی و دارای دانش ورزشی است،‌ ما در دوران تحول هستیم.

 

گفتنی است که حاصل کار او در طی یک سال و نیم حضورش در تیم منچستریونایتد کسب سه جام در فصل اول،حذف تیمش در مقابل سویا در غالب جام باشگاه های اروپا و رساند تیم به مرحله نیم نهایی جام حذفی و کسب عنوان دومی تا بدین جای فصل در سال دوم حضورش است.

همچنین وی افزود:

بودن در دوران تحول و هنوز موفق شدن در کاری که فصل پیش انجام دادیم و جام کسب کردیم و انجام کاری که سعی می کنیم در فصل جاری نیز انجام دهیم، یعنی هنوز سعی می کنیم جام کسب کنیم. بنظرم در شرایط خوبی به سر می بریم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *