چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو: ما به فکر جذب هافبک هستیم نه مهاجم!

مورینیو: ما به فکر جذب هافبک هستیم نه مهاجم!

مورینیو در مورد خرید مهاجم در تابستان چه گفت

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی پرتغالی همچنان پای حرفش ایستاده است و میگوید که هیچ مهاجمی در تابستان پیش رو نمیخرد، وی در این خصوص گفت:

وقتی برخی از شما مدام می گویید که ما‌ مهاجم، آن وینگر، این وینگر چپ، آن وینگر راست را خواهیم خرید، دو ماه پیش به شما گفتم.شما می توانید مرا متهم به خیلی چیزها کنید ولی نمی توانید بگویید که به شما دروغ گفته ام. وقتی نمی خواهم‌ چیزی به شما بگویم، نمی گویم. ولی شما را منحرف نمی کنم.وقتی چند ماه پیش به شما گفتم که نمی خواهیم هیچگونه مهاجم یا وینگری جذب کنیم، بله، ما در حال جستجو برای جذب یک هافبک هستیم و سعی می کنیم اینکار را انجام دهیم، این را ۲ ماه پیش به شما گفتم.این صحبتها می تواند شایعات مارسیال را کمتر کند. اگر خوزه قصد خرید مهاجم را نداشته باشد چرا باید قصد فروش دو تن از بازیکنان هجومی فعلی خود یعنی مارسیال و رشفورد را داشته باشد؟

میتوان گفت تا حدودی میشود حرف های مورینیو را تایید کرد،زیرا با آماده تر شدن الکسیس سانچز میتوان انتظار داشت که تیم مورینیو در فاز هجومی بازیکن دیگری را به خدمت نگیرد با وجود راشفورد و مارسیال بر روی نیمکت، هر چند همچنان میتوان ضعف هایی را در فاز هجومی تیم مشاهده کنیم که مورینیو معتقد است با خرید یک هافبک مناسب این ضعف از بین میرود ولی با این حال انتظار میرود که مورینیو در تابستان پیش رو حداقل یک مهاجم یا یک وینگر در سطح کلاس جهانی به خدمت بگیرد

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *